GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. Z AKTYWNYM VAT

Dlaczego gotowa spółka z o.o. z VAT

Jeżeli potrzebują Państwo błyskawicznie rozpocząć działalność bądź dokonać inwestycji to idealnym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki z o.o. z aktywnym numerem VAT. Nabycie gotowej spółki z o.o. pozwala uruchomić biznes praktycznie od ręki. Już w dniu dokonania transakcji będą mogli Państwo działać w ramach zakupionej spółki z o.o. tj. zawierać umowy, wystawiać faktury itp.

Czyste spółki bez zobowiązań

Nasze gotowe spółki z aktywnym VAT zostały założone do kilku tygodni do kilku miesięcy temu. Spółki te od czasu ich rejestracji nie prowadziły żadnych operacji, nie mają podpisanych żadnych umów, są wolne od jakichkolwiek zobowiązań czy długów. Są absolutnie czyste. Kancelaria Gospodarcza Effekti jest pierwszym i jedynym właścicielem tych spółek.

Posiadamy spółki z siedzibami w następujących miastach:

Poznań
Warszawa
Kraków
Wrocław
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Rzeszów

Nasze gotowe spółki z o.o.:

  • są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP),
  • mają aktywne numery VAT oraz VAT-UE,
  • mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT
  • nie prowadziły działalności gospodarczej, mają czystą historię,
  • nie mają żadnych umów, długów czy innych zobowiązań,
  • posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000.00 zł,
  • mają blisko 70 całych działów PKD wpisanych do umowy spółki.

Na życzenie klienta istnieje możliwość – jeszcze przed dokonaniem transakcji – uzyskania dla sprzedawanej spółki dodatkowych zaświadczeń (np. o niezaleganiu wobec Urzędu Skarbowego bądź ZUS) oraz wpisów (np. EORI) – NIE POBIERAMY ZA TO DODATKOWYCH OPŁAT.

Koszty zakupu gotowej spółki z o.o. z aktywnym VAT

Cena spółki 2500 zł
Koszty notarialne od 150 zł
Opłata sądowa 350 zł
ŁĄCZNIE od 3000 zł

*kwota zależy od stażu spółki.

**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.

***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Szybki kontaktTelefony

Sprzedaż odbywa się w jednym z 10 biur Kancelarii: Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Rzeszów oraz czeskiej Ostrawie. Na życzenie klienta  możliwy jest również dojazd do miast w całej Polsce. W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.

Sprzedaż może odbyć się w dowolnym naszym biurze, bez względu na to gdzie spółka ma siedzibę. Oznacza to, że np. transakcję zakupu spółki z siedzibą w Warszawie można przeprowadzić również w Poznaniu itd. Wybierają Państwo miejsce zakupu w zależności od tego gdzie będzie Państwu wygodniej dojechać.

W celu zakupienia gotowej spółki z o.o. z aktywnym VAT dobrze jest zgłosić się do naszej kancelarii przynajmniej 1 dzień wcześniej, tak abyśmy mieli czas na umówienie notariusza i przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Nie jest to jednak wymagane – jesteśmy w stanie zorganizować transakcję nawet w dniu otrzymania zamówienia.

Przeprowadzenie transakcji możliwe jest również w drodze korespondencyjnej. W takim wypadku czas potrzebny do zamknięcia transakcji wydłuża się do kilku dni, które będą potrzebne na przesłanie podpisanych dokumentów drogą kurierską.

Do przygotowania dokumentów potrzebne są dane osób kupujących spółkę wraz z informacją jaki procent udziałów nabywają poszczególne osoby oraz dane członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL). Po otrzymaniu tych informacji przygotowujemy dokumenty i umawiamy notariusza. Sama transakcja zajmuje nie więcej niż 1 godzinę.

Jak przebiega sprzedaż gotowej spółki z o.o. z aktywnym VAT?

Wirtualne biuro dla spółki

Zakupiona spółka może skorzystać z usług wirtualnego biura w jednym z oddziałów sieci prowadzonej przez Grupę Farkas sp. z o.o. – firmę wchodzącą w skład naszej grupy. Na dzień dzisiejszy oferuje ona adresy dla firm w 9 miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie oraz w czeskiej Ostrawie. Oprócz adresu w ramach abonamentu spółka ma zapewnioną m.in. pełną obsługę korespondencji (w tym skanowaniu listów bez limitów) oraz dostęp do sal konferencyjnych we wszystkich biurach sieci (w tym także w Czechach). Ceny zaczynają się już od 42 zł netto za miesiąc. Wszystkie formalności można załatwić w 1 miejscu w dniu zakupu spółki.

Sprawdź

Księgowość dla spółki

Nabyta od naszej kancelarii gotowa spółka  może również skorzystać z profesjonalnych usług księgowych oraz kadrowych świadczonych przez należące do naszej grupy biuro rachunkowe – PG Partner Gospodarczy.  Umowę na świadczenie usług księgowych i kadrowych można podpisać w dniu zakupu spółki.

Sprawdź

już

11

lat na rynku

blisko

2000

sprzedanych spółek

posiadamy

10

biur w 2 krajach

około

350

spółek stale w ofercie

Inne usługi naszej grupy

Partner Gospodarczy

Profesjonalne usługi księgowe
Doradztwo księgowe
Wieloletnie doświadczenie

BIURO29

Adres dla Twojej spółki.
Siedziby w 10 miastach (w 2 krajach)
Pełna obsługa już od 42 zł/miesiąc!

CzechyBiznes.expert

Zakładanie firm w Czechach
Sprzedaż spółek czeskich
Wirtualne biuro w Czechach

Formularz kontaktowy