Gotowe spółki z aktywnym

VAT w Gdańsku

 • Uruchom firmę

  w Gdańsku w 1 dzień

 • Minimum
  
formalności

 • Adres i księgowość

  w 1 miejscu

Gotowe spółki z aktywnym VAT w Gdańsku

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych zakupem gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub komandytowej. Realnym udogodnieniem w dzisiejszym biznesie jest możliwość rozpoczęcia działań na nowej spółce już w dniu jej zakupu, ponieważ wszystkie nasze spółki w dniu sprzedaży posiadają Numery KRS, NIP i Regon. Możecie Państwo zakupić w naszej kancelarii spółki, które są czynnym płatnikiem jak i takie, które nie zostały do VAT jeszcze zarejestrowane. Nasi klienci decydują się na zakup zarówno spółek z dłuższym stażem (posiadamy nawet 5 letnie) jak i na takie, które zostały zarejestrowane zaledwie kilka miesięcy wcześniej.

Zakup spółki od naszej kancelarii jest czynnością całkowicie bezpieczną z uwagi na fakt, że jesteśmy ich pierwszym i jedynym właścicielem, a same spółki od dnia rejestracji nie prowadziły nigdy działalności, nie mają żadnych umów oraz długów czy innego rodzaju zobowiązań.

Siedziby naszych spółek z o.o. i komandytowych znajdują się w 10 największych miastach Polski, w których to posiadamy oddziały naszej kancelarii. Znajdziecie nas Państwo w Gdańsku jak również w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Lublinie oraz Rzeszowie.

Nasze gotowe spółki w Gdańsku

 • Posiadają wymagane numery rejestrowe (KRS, REGON, NIP)

 • Są w pełni zarejestrowane do VAT i VAT-UE

 • Nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej

 • Nie posiadają żadnych długów, obciążeń czy zobowiązań

 • Posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł

 • W umowie spółki dysponują pełnymi 70 kodami PKD

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Liczba gotowych spółek z o.o. z siedzibą w Gdańsku

staż: do 6 miesięcy
cena: 2500 zł
Rezerwuj
staż: powyżej 6 miesięcy
cena: 4000 zł
Rezerwuj
staż: powyżej 12 miesięcy
cena: 5000 zł 3800 zł
Rezerwuj
staż: powyżej 2 lat
cena: 6000 zł 4000 zł
Rezerwuj

chwilowo
niedostępne

staż: powyżej 5 lat
cena: 8000 zł

Koszty zakupu gotowej spółki w Gdańsku

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • % Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł 3800 zł

 • % Powyżej 2 lat

  6000 zł 4000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI W GDAŃSKU

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Istniejemy na rynku już od 10 lat i sprzedaliśmy przez ten czas ponad 2000 spółek. Dzięki temu pozyskaliśmy szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, które dla Państwa stanowi pewność i gwarancję naszych kompetencji. Bezpieczeństwo transakcji jest dla nas kluczowe i zawsze kładziemy na nie ogromny nacisk.

Szybkość

W naszej ofercie na stałe mamy w przybliżeniu 300 spółek gotowych do odsprzedaży, co skutecznie umożliwia nam przygotowanie i poprowadzenie transakcji w ciągu jednego dnia, a nawet w kilka godzin po tym jak Państwo informujecie nas o chęci zakupu spółki. Cały proces ułatwiają nam nasze stale ulepszane procedury, oraz wieloletnie doświadczenie.

Profesjonalizm

Niezwykle dużą wagę przywiązujemy w naszej kancelarii do dbałości zarówno o poprawność sporządzanych dokumentów jak i poszanowanie litery prawa. Na przestrzeni wszystkich lat działania naszej firmy przeprowadziliśmy ponad 2000 sprzedaży, tak więc jesteśmy merytorycznie i praktycznie przygotowani prawie na każdy casus dotyczący transakcji zakupu spółki. Może to stanowić dla Państwa niejako gwarancję, że powierzając nam przygotowanie procesu sprzedażowego zostanie dopełniony każdy najmniejszy nawet detal.

Kompleksowość

Decydując się na skorzystanie z usług naszej kancelarii mogą mieć Państwo absolutną pewność profesjonalizmu naszych działań. Proces sprzedaży rozpoczynamy sporządzeniem umowy sprzedaży i umówieniem notariusza w dogodnym dla Państwa terminie. Po udanym zakupie to na nas ciąży obowiązek wygenerowania i przesłania do właściwego sądu rejonowego wniosku aktualizacyjnego dotyczącego spółki.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 10 miastach w Polsce. Oferujemy dojazd do klienta

Zakupu naszej spółki można dokonać nie tylko w mieście, w którym dana spółka posiada swoją siedzibę, ale w zasadzie w każdym z miast w którym mamy swój oddział kancelarii. Transakcja zakupu spółki posiadającej formalnie siedzibę w Warszawie, może się z powodzeniem odbyć w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie czy nawet w Ostrawie (naszym czeskim oddziale firmy). Nasza kancelaria oferuje również usługę sprzedaży wybranej spółki w dowolnie wybranym przez Państwa mieście Polski, za doliczoną opłatą 500 zł.

Chęć zakupu spółki zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

Dbając o prawidłowy przebieg sprzedaży począwszy od etapu przygotowania dokumentów prosimy o kontakt z naszą Kancelarią minimum jeden dzień przed planowaną sprzedażą oraz udzielnie nam wszelkich niezbędnych danych. Oba te działania mają na celu umożliwienie nam starannego przygotowania dokumentów i umówienie dla Państwa notariusza.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

Dane jakie nam Państwo udostępniacie są niemniej ważne i przed planowaną sprzedażą musimy otrzymać komplet następujących informacji: Dane osobowe zarówno wspólników jak i osób wchodzących w skład nowo powoływanego zarządu (imię, nazwisko, PESEL) oraz procent lub liczba udziałów jakie zostaną zakupione przez poszczególnych nowych wspólników w spółce.

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

Możliwa jest również sprzedaż spółki w całości przeprowadzona korespondencyjnie. Po podpisaniu dokumentów u wybranego przez siebie notariusza przesyłacie nam Państwo dokumenty kurierem. Proszę tylko zwrócić uwagę na fakt, że taka forma sprzedaży wydłuża całość transakcji z jednego dnia do kilku, z powodu konieczności fizycznej wysyłki dokumentów.

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Jako firma świadcząca usługi biura wirtualnego pod marką BIURO29 pragniemy Państwu zaoferować pozostawienie świeżo zakupionej spółki na naszym adresie.

W ramach jednego niskiego abonamentu zaczynającego się od 42 zł netto miesięcznie, zapewnimy spółce pełną obsługę korespondencji (w tym skanowanie listów bez limitów) oraz dostęp do wszystkich naszych sal konferencyjnych, które to można śmiało wykorzystać na spotkania z kontrahentami, przedstawicielami urzędów czy też klientami. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych naszych usług umowę z biurem wirtualnym możecie Państwo podpisać już w dniu sprzedaży w naszym biurze. BIURO29 działające pod egidą naszej spółki Grupa Farkas sp. z o.o., obecnie znajduje się w 10 największych miastach Polski tj. Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi, Rzeszowie i Lublinie, ale znajdziecie nas Państwo również poza granicami naszego kraju. W Czechach nasze biuro wirtualne znajduje się w Ostrawie i funkcjonuje pod nazwą Kancelar29.
Księgowość
Oprócz usługi skorzystania z biura wirtualnego dla nowo zakupionej spółki proponujemy Państwu powierzenie nam całości czynności księgowych.

Od ponad 5 lat prowadzimy biuro rachunkowe z 10 oddziałami w Polsce, które profesjonalnie obsługuje zarówno klientów zewnętrznych jak i przede wszystkim klientów naszej kancelarii oraz Biura29. Żeby podpisać z nami umowę, nie musicie Państwo wykonywać żadnych skomplikowanych czynności, a samo zawarcie umowy może się odbyć w dniu zakupu spółki. Oprócz Gdańska znajdziecie nas Państwo w takich miastach jak: Wrocław, Katowice, Warszawa, Kraków, Łódź, Szczecin, Poznań, Rzeszów oraz Lublin.

Założenie spółki
Zakładanie spółek to usługa skierowana do podmiotów, które nie posiadają wystarczających zasobów (czasu i/lub wiedzy) pozwalających na samodzielne założenie firmy. Specjalizujemy się w zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie całej Polski. Pomożemy Państwu założyć spółkę w systemie internetowym S-24, lub jeśli jest to dla Państwa bardziej komfortowe, możemy skorzystać z Notariusza i utworzyć akt założycielski spółki.
Likwidacja spółki
Oznacza pewien zakres czynności, które zmierzają do zakończenia przez spółkę działalności i wykreślenia jej z rejestru KRS. Od wielu lat zajmujemy się likwidowaniem spółek dla naszych klientów, a szeroka wiedza i bogate doświadczenie w tym zakresie jest dla Państwa najlepszym zapewnieniem, że cały proces zostanie przez nas przeprowadzony w odpowiedniej kolejności i z odpowiednim skutkiem.
Firma w Czechach
Specjalnie dla naszych klientów, którzy zdecydowali się na to żeby prowadzić swój biznes poza granicami naszego kraju dedykujemy usługi naszej firmy CzechyBiznes.expert, która od 5 już lat jest marką naszej spółki Skupina Farkas Česko s.r.o. z siedzibą w Ostrawie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak: zakładanie spółek, sprzedaż spółek, rejestracja do VAT na terenie Czech podmiotów zagranicznych, możliwość rejestracji auta w Czechach, wirtualne biuro z siedzibą w Ostrawie.

Gdzie można nas znaleźć

W Gdańsku nasza kancelaria znajduje się przy ul. J. Heweliusza 11 lok. 811, 80-890 Gdańsk
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 105 264

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość
  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Najwyższe koszty ponoszone w spółce z o.o.

  10 czerwca, 2024

  Najwyższe koszty ponoszone w spółce z o.o.

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zarządzanie kosztami jest kluczowym elementem skutecznego prowadzenia firmy, ponieważ...

  czytaj więcej
  Miniaturka Dlaczego warto rozwijać biznes w Polsce – postęp technologiczny

  7 czerwca, 2024

  Dlaczego warto rozwijać biznes w Polsce – postęp technologiczny

  Współczesny świat charakteryzuje się dynamicznym postępem technologicznym, który wpływa na różne aspekty życia, w tym na sposób funkcjonowania miast. Duże miasta, dzięki swoim zasobom i infrastrukturze,...

  czytaj więcej
  Miniaturka Facebook Ads – jak działa platforma reklamowa od Facebooka?

  5 czerwca, 2024

  Facebook Ads – jak działa platforma reklamowa od Facebooka?

  W świecie marketingu online narzędzie Facebook Ads stało się jednym z najpotężniejszych narzędzi do promowania produktów i usług. Dzięki ogromnej bazie użytkowników i zaawansowanym możliwościom targetowania,...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów