Gotowe spółki z aktywnym

VAT w Krakowie

 • Uruchom firmę

  w Krakowie w 1 dzień

 • Minimum

  formalności

 • Adres i księgowość

  w 1 miejscu

Gotowe spółki z aktywnym VAT w Krakowie

Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w swojej ofercie dostępne do natychmiastowego rozpoczęcia biznesu gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki komandytowe. W naszym zapasie mogą Państwo znaleźć spółki, które zostały w pełni zarejestrowane do VAT i VAT-UE (dysponujemy również spółkami niezarejestrowanymi do VAT) oraz posiadają już wszystkie niezbędne numery rejestrowe tj. KRS, NIP, REGON. Oferowane przez nas spółki nigdy nie prowadziły żadnej działalności, w związku z czym mają czystą historię i nie posiadają żadnych długów, umów czy obciążeń. Nasza Kancelaria od momentu założenia posiada w nich wszystkie udziały.

Mogą nas Państwo znaleźć w 10 miastach na terenie Polski. Oferujemy nie tylko spółki z siedzibą w Krakowie, ale także w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Lublinie oraz Rzeszowie.

Nasze gotowe spółki w Krakowie

 • Posiadają wszystkie niezbędne numery (KRS, REGON, NIP)

 • Są zarejestrowane do VAT i VAT-UE

 • Nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej (tzw. czyste spółki)

 • Nie posiadają żadnych długów, obciążeń czy zobowiązań

 • Ich kapitał zakładowy jest równy 5000 zł

 • W umowie spółki dysponują pełnymi 70 kodami PKD

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Liczba gotowych spółek z o.o. z siedzibą w Krakowie

staż: do 6 miesięcy
cena: 2500 zł
Rezerwuj

chwilowo
niedostępne

staż: powyżej 6 miesięcy
cena: 4000 zł
staż: powyżej 12 miesięcy
cena: 5000 zł
Rezerwuj
staż: powyżej 2 lat
cena: 6000 zł
Rezerwuj

chwilowo
niedostępne

staż: powyżej 5 lat
cena: 8000 zł

Koszty zakupu gotowej spółki w Krakowie

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł

 • Powyżej 2 lat

  6000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI W KRAKOWIE

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Na przestrzeni ponad 10 letniego już doświadczenia naszej kancelarii zdołaliśmy wdrożyć bardzo skuteczne procedury działania, dzięki którym sprzedaliśmy już ponad 2000 gotowych spółek. Dla naszych klientów, zarówno nasze sprawne w tym zakresie działania, jak i nasz staż na rynku w Polsce jest dostatecznym gwarantem bezpieczeństwa.

Szybkość

Opracowane i stale aktualizowane na przestrzeni lat procedury działania oraz stała liczba gotowych spółek w zapasie, pozwalają nam na sfinalizowanie transakcji w ciągu 1 dnia. W wyjątkowych i szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie przygotować sprzedaż spółki niemalże od ręki.

Profesjonalizm

Dzięki uzyskanemu na przestrzeni lat doświadczeniu oraz nabytej wiedzy w dziedzinie spółek kapitałowych, nasi pracownicy w profesjonalny i zaangażowany sposób są w stanie przygotować wszystkie niezbędne dokumenty do przeprowadzenia całej transakcji. Nasze osiągnięcia, tj. 10 lat na rynku oraz ponad 2000 spółek potwierdzają nasz profesjonalizm i skrupulatność, którymi możemy się pochwalić każdemu nowemu klientowi.

Kompleksowość

W trakcie realizacji usługi zajmujemy się wszystkimi wymaganymi formalnościami. Cała nasza usługa zostaje przeprowadzona szczegółowo od początku do końca, rozpoczynamy od przygotowania umowy sprzedaży oraz umówienia terminu u notariusza, aż do utworzenia i wysłania wniosku do KRS.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 10 miastach w Polsce. Oferujemy dojazd do klienta

Cała procedura związana z zakupem naszych spółek może zostać przeprowadzona nie tylko w Krakowie, ale także w pozostałych oddziałach naszej firmy w Polsce i w Czechach: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie oraz w czeskiej Ostrawie. Dodatkowo oferujemy również dojazd do dowolnie wybranego miasta w całej Polsce. Tutaj jednak taka usługa jest dodatkowo odpłatna w kwocie 500 zł.
Cały proces zakupu naszych spółek może też zostać sfinalizowany w dowolnym naszym biurze niezależnie od tego jaką siedzibę ma wybrana przez Państwa spółka. Oznacza to, że dowolną spółkę z siedzibą Poznaniu można zakupić w Warszawie itd.

Chęć zakupu spółki zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

W celu umówienia notariusza i przygotowania wszystkich wymaganych dokumentów, zalecamy zgłoszenie się do naszej Kancelarii przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Taka uprzejmość z Państwa strony pozwoli nam na rzetelne i drobiazgowe przygotowanie się do transakcji.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

Dostępny jest również u nas korespondencyjny sposób zakupu spółek. Tutaj jednak czas do przeprowadzenia całej transakcji wydłuża się do kilku dni z uwagi na przesłanie wszystkich podpisanych dokumentów kurierem.

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

Abyśmy mogli przygotować wszystkie niezbędne dokumenty potrzebujemy: danych osób kupujących daną spółkę wraz z informacją jaki procent udziałów nabywają poszczególne osoby. Dodatkowo wymagane są dane członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL). Po otrzymaniu wskazanych informacji przygotowujemy dokumenty i umawiamy notariusza.

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Wszystkie sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane na adresie biura wirtualnego BIURO29.

Firma BIURO29 świadczy usługi biura wirtualnego, które polega udostępnianiu adresu do rejestracji innym zewnętrznym podmiotom w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie oraz w czeskiej Ostrawie. Nasza firma nie posiada w swojej ofercie żadnych pakietów, co umożliwia Państwu skorzystanie z naszych usług już od 42 zł netto na miesiąc. W ramach jednorazowej opłaty zapewniamy klientom pełną obsługę korespondencji – z nielimitowanym skanowaniem listów oraz dostępem do sal konferencyjnych we wszystkich biurach naszej firmy. Niezbędne formalności możemy sfinalizować w ciągu 1 dnia od zakupu spółki.
Księgowość
Po skorzystaniu z usług naszej Kancelarii i dokonaniu zakupu gotowej spółki, zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej grupy do której należy Kancelaria Gospodarcza Effekti.

Nabyta spółka od naszej Kancelarii może skorzystać z profesjonalnych usług księgowych oraz kadrowych świadczonych przez naszą firmę PG Partner Gospodarczy. Umowę na świadczenie usług księgowych i kadrowych można podpisać już w dniu zakupu spółki. Nasze biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy znajduje się w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie i Lublinie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Założenie spółki
W naszej ofercie świadczymy również usługi związane z zakładaniem i rejestrowaniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie całej Polski. Cały proces zakładania spółki możemy przeprowadzić na 2 sposoby. Pierwszy sposób to założenie spółki za pośrednictwem systemu internetowego S-24, a drugi sposób jest tradycyjny i wiąże się z wizytą u notariusza i przygotowaniem aktu założycielskiego.
Likwidacja spółki
Wieloletnie doświadczenie i pozyskana wiedza w branży pozwalają nam również na przeprowadzenie pełnego procesu likwidacji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza Kancelaria zadba o to, aby cały proces został przeprowadzony sprawnie, prawidłowo i skutecznie.
Firma w Czechach
Nasza firma CzechyBiznes.expert świadczy kompleksowe usługi związane z otwieraniem nowych firm w Czechach oraz specjalizuje się również w sprzedaży gotowych spółek sro (sp. z o.o.). Dodatkowo służymy pomocą w rejestracji do VAT dla pomiotów zagranicznych oraz w rejestracji samochodów. Oferujemy również usługi związane z biurem wirtualnym z siedzibą w Ostravie

Gdzie można nas znaleźć

W Krakowie nasza kancelaria znajduje się przy ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 119 705

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Sprzedaż gotowych spółek: Procedury i etapy

  22 kwietnia, 2024

  Sprzedaż gotowych spółek: Procedury i etapy

  Sprzedaż gotowych spółek w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu stanowi alternatywną metodę rozpoczęcia działalności. Procedura ta pozwala uniknąć skomplikowanych formalności i przyspieszyć start na rynku. W niniejszym...

  czytaj więcej
  Miniaturka Czym jest adres wirtualny dla spółki?

  19 kwietnia, 2024

  Czym jest adres wirtualny dla spółki?

  Wraz z rosnącą popularnością pracy zdalnej, firmy coraz częściej szukają elastycznych rozwiązań biznesowych, w tym także w kwestii siedziby. Jednym z takich rozwiązań jest adres wirtualny...

  czytaj więcej
  Miniaturka Procedury likwidacji spółki z o.o. w Polsce

  15 kwietnia, 2024

  Procedury likwidacji spółki z o.o. w Polsce

  Likwidacja spółki z o.o. jest procesem kompleksowym i wymagającym, który wiąże się z rozwiązaniem firmy oraz uregulowaniem wszelkich zobowiązań. W Polsce istnieje szereg procedur, które należy...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów