Sprzedaż gotowych spółekkomandytowych

 • Rozpocznij działalność
  w jeden dzień

 • Czyste spółki
  bez zobowiązań

 • Atrakcyjne ceny
  – już od 5000 złotych

Gotowe spółki komandytowe

W ofercie naszej Kancelarii mogą Państwo znaleźć gotowe spółki komandytowe, które są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących szybko rozpocząć działalność gospodarczą w tej formie prawnej. Spółki komandytowe posiadają wiele zalet, którymi wyróżniają się od spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Takie atuty jak brak minimalnego kapitału zakładowego, czy możliwość wypłacenia zaliczek na poczet zysków, to tylko jedne z kilku głównych zalet spółek komandytowych, które mogą pomóc w prowadzeniu biznesu. Nasze spółki zostały przygotowane w taki sposób, aby mogli Państwo już w dniu dokonania transakcji zawierać pierwsze umowy czy wystawiać faktury itd.

Decyzja kupna od naszej Kancelarii spółki komandytowej to również spora oszczędność czasu, ponieważ założenie takiej spółki „od zera” jest procesem długotrwałym, który może potrwać nawet kilkanaście tygodni. Oferowane spółki komandytowe nigdy nie prowadziły faktycznej działalności gospodarczej, nie posiadają żadnych zobowiązań oraz nie wiążą ich zawarte umowy (tzw. czyste spółki). Są to podmioty założone przez naszą Kancelarię z przeznaczeniem wyłącznie na sprzedaż.

Najważniejsze zalety spółek komandytowych

 • Elastyczność umowy spółki

  W porównaniu do spółki z o.o., w przypadku sp.k. wspólnicy mają większą elastyczność przy formułowaniu zapisów umowy spółki. ... Przykładem mogą być zasady uczestnictwa w zysku spółki. W przypadku spółki z o.o., co do zasady wspólnicy uczestniczą w zysku proporcjonalnie do posiadanych udziałów. Natomiast w przypadku spółki komandytowej, wspólnicy mają większy zakres swobody przy ustalaniu umownych zasad uczestniczenia w zysku. W niektórych przypadkach ten element ma istotne znaczenie przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru formy prawnej dla prowadzonej działalności.
  -> Czytaj więcej

 • Brak minimalnego kapitału zakładowego

  Minimalny kapitał zakładowy jaki musi posiadać spółka z o.o. wynosi 5.000,00 zł. Zostaje on pokryty poprzez wniesienie przez wspólników wkładów, w zamian, ... za które nabywają oni udziały. Środki składające się na kapitał zakładowy stanowią wyodrębniony majątek spółki, a wspólnicy nie mają prawa do swobodnego dysponowania tym majątkiem. W spółkach komandytowych nie występuje pojęcie kapitału zakładowego, natomiast wspólnicy wnoszą do spółki wkłady, które muszą zostać oznaczone w umowie spółki.
  -> Czytaj więcej

 • Możliwość wypłacenia zaliczek na poczet zysków

  Jeżeli kwestie udziału w zyskach i stratach spółki komandytowej nie zostaną przez wspólników uregulowane w umowie spółki stosuje się zasady ogólne: ... komplementariusze uczestniczą w zyskach spółki proporcjonalnie bez względu na wartość wniesionego wkładu, natomiast komandytariusze uczestniczą w zysku spółki proporcjonalnie do wysokości wkładów rzeczywiście wniesionych do spółki (art. 123 k.s.h).
  -> Czytaj więcej

 • Odpowiedzialność za zobowiązania

  Za zobowiązania spółki komandytowej odpowiada przede wszystkim sama spółka swoim majątkiem. Kiedy egzekucja z majątku spółki ... jest bezskuteczna, za jej zobowiązania odpowiadają wspólnicy.
  -> Czytaj więcej

 • Możliwość kontynuowania spółki po śmierci komandytariusza

  Kwestie związane z sytuacją spółki komandytowej oraz ogólne zasady postępowania po śmierci komandytariusza reguluje artykuł 124 kodeksu spółek handlowych. ... Przede wszystkim stanowi on, że śmierć komandytariusza nie stanowi przyczyny rozwiązania spółki.
  -> Czytaj więcej

 • Ułatwiona likwidacja

  Likwidacja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wymaga przeprowadzenia pełnego postępowania likwidacyjnego, ... które jest dość czasochłonne (trwa co najmniej 7 miesięcy), natomiast spółka komandytowa może zostać rozwiązana bez przeprowadzenia likwidacji.
  -> Czytaj więcej

Dlaczego gotowa spółka komandytowa?

 • Pewny biznes – kupując gotową spółkę, mają Państwo gwarancję, że podmiot został przez nas przygotowany do szybkiego rozpoczęcia działalności.

 • Szybszy start – nabywając gotową spółkę, oszczędzają Państwo czas potrzebny na finalizację wszystkich formalnych procesów związanych z rejestracją spółki od początku do końca (np. podpisanie niezbędnych wniosków i rejestrację podmiotu w urzędzie).

 • Dobry początek – oferowane przez nas spółki nie prowadziły nigdy żadnej działalności. Posiadają czystą historię, bez umów, długów czy zobowiązań.

 • Mniejsze ryzyko – rejestrując samodzielnie spółkę, można popełnić szereg błędów, które niepotrzebnie wydłużają drogę rozpoczęcia biznesu.

Cena

Gotowa spółka komandytowa

 • Cena udziałów w spółce z o.o. (komplementariusz)

  2500 zł

 • Cena zbycia praw i obowiązków komandytariusza

  2500 zł

 • Razem

  5000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system s24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI KOMANDYTOWEJ

Cena spółki (sp. z o.o. + komandytowa)

5000 zł

Koszty notarialne

ok. 300 zł*

Opłaty sądowe za aktualizacje danych

700 zł

Łącznie

ok. 6000 ZŁ**

**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Zarezerwuj swoją spółkę

Wybierz spółkę komandytową dostępną w jednym z poniższych miast

Gdańsk


chwilowo
niedostępne

Katowice


4

Rezerwuj

Kraków


chwilowo
niedostępne

Lublin


chwilowo
niedostępne

Łódź


2

Rezerwuj

Poznań


1

Rezerwuj

Szczecin


1

Rezerwuj

Rzeszów


chwilowo
niedostępne

Warszawa


chwilowo
niedostępne

Wrocław


1

Rezerwuj

W interesującym Cię mieście brak dostępnych spółek?

Wybór i dopasowanie

Nic nie szkodzi, zarezerwuj spółkę z innego miasta, a my zmienimy dla Ciebie siedzibę bez żadnych dopłat poprzez system S24

Dojazd do klienta w dowolne miejsce!

Elastyczność

Sprzedaż może odbyć się w jednym z 10 oddziałów naszej Kancelarii. Dla klientów, którzy nie są w stanie dotrzeć do danego miasta, świadczymy specjalną usługę dojazdu do dowolnego wskazanego miejsca (na terenie Polski). W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.

Spółki rejestrowane elektronicznie

Wygoda i oszczędność

Nasze spółki zarejestrowane są w systemie S24 i co za tym idzie, możemy po sprzedaży wysłać wniosek do sądu przez ten system, który umożliwia wprowadzenie zmian do umowy spółki, bez konieczności przygotowywania aktu notarialnego (oszczędność 1200 zł). W związku z tym potencjalny klient dostanie informacje, że może bez problemu zmienić nazwę czy kody PKD. Jedynym warunkiem tutaj będzie posiadanie konta ePUAP.

Profile działalności naszych spółek

W umowie naszych gotowych spółek z o.o. dostępnych w ofercie, zostało zawartych aż 70 kodów PKD, które w 99% przypadków zaspokajają potrzebę rozpoczęcia danego biznesu w Polsce. Nasza Kancelaria zadbała o to, żeby bez najmniejszego problemu mogli Państwo po zakupie spółki rozpocząć działalność w jednej lub wielu z najbardziej popularnych branż dostępnych na rynku.

Nasi klienci na podstawie poszczególnych kodów PKD uruchamiają biznesy związane z różnego rodzaju sprzedażą hurtową, handlem (w tym e-commerce), działalnością IT, branżą budowlaną czy gastronomiczną.

Po zakupie gotowej spółki mogą Państwo zająć się prowadzeniem biura tłumaczeń, szeroko pojętej spedycji, czy też dynamicznym wejściem w obszar nieruchomości. Ponad 20 punktów PKD w naszej umowie spółki dotyczy gałęzi produkcji, zarówno ogólnej jak i wyspecjalizowanej.

Poniżej znajduję się link do pobrania przykładowej umowy spółki, w której szczegółowo zawarte zostały wszystkie najpopularniejsze kody PKD. Kody te opisują możliwe profile działalności, którymi dana spółka może zajmować się w przyszłości po zakupie.

Kancelaria Gospodarcza Effekti

Na tle konkurencji

Obrazek KGE na tle konkurencji
W ramach nabycia udziałów sp. z o. o.
otrzymują państwo w cenie

Effekti

Konkurencja

Pomoc w znalezieniu tłumacza przysięgłego
Pomoc w znalezieniu księgowości
Przygotowanie dokumentów do KRS (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Przygotowanie wniosku aktualizacyjnego do KRS (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Wysłanie wniosku aktualizacyjnego do KRS przez system S24 (brak dodatkowych opłat)

brak dodatkowych opłat

dodatkowo płatne

Przygotowanie i pomoc w wysłaniu wniosku CRBR (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Uzyskania zaświadczenie o niezaleganiu z US i ZUS (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Nadanie numeru EORI (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Jak przebiega sprzedaż gotowej spółki

Pierwszy Kontakt

Skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego lub dzwoniąc na wskazany numer telefonu. Możesz też bezpośrednio zarezerwować gotową spółkę dla siebie, używając dostępnego na stronie formularza „rezerwuj spółkę”

Wybór spółki i miejsca zakupu

Wybierz spółkę, która odpowiada Twoim kryteriom. Następnie ustal z nami, gdzie chciałbyś dokonać transakcji. Siedziba Twojej wybranej spółki nie określa jedynego miasta, w którym możesz ją zakupić. 
Sprzedaż może odbyć się ... w jednym z 11 oddziałów naszej Kancelarii: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie a nawet w Ostrawie (Czechy). W procesie zakupu nie ma znaczenia, gdzie dana spółka ma swoją siedzibę. Dla przykładu - spółkę z siedzibą w Warszawie możesz bez problemu nabyć w Poznaniu.

Dla klientów, którzy nie są w stanie dotrzeć do danego miasta, świadczymy specjalną usługę dojazdu do wskazanego miejsca. W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.

Przeprowadzenie transakcji możliwe jest również w drodze korespondencyjnej. W takim wypadku czas potrzebny do zamknięcia transakcji wydłuża się do kilku dni, które będą potrzebne na przesłanie podpisanych dokumentów drogą kurierską.

Przesłanie wszystkich niezbędnych informacji

Do przygotowania dokumentów potrzebne są dane osób kupujących spółkę wraz z informacją jaki procent udziałów nabywają poszczególne osoby oraz dane członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL).

Przygotowanie dokumentów i umówienie notariusza

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji, ustalamy i umawiamy termin u notariusza, aby cała transakcja mogła zostać w pełni przeprowadzona.

W celu zakupienia gotowej spółki z o.o. z aktywnym VAT dobrze jest zgłosić się do ... naszej Kancelarii przynajmniej 1 dzień wcześniej, tak abyśmy mieli czas na umówienie notariusza i przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Nie jest to jednak wymagane – jesteśmy w stanie zorganizować transakcję nawet w dniu otrzymania zamówienia.

Wysłanie wniosku aktualizacyjnego do KRS i zgłoszenia do CRBR

W cenie zakupu udziałów dowolnej spółki z o.o., przygotowujemy nie tylko wszystkie niezbędne dokumenty, ale także wysyłamy odpowiedni wniosek aktualizacyjny do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). W celu podpisania ... wspomnianego wniosku wymagane jest posiadanie profilu zaufanego e-PUAP lub podpisu elektronicznego przez osobę, która obejmie funkcję reprezentatywną (zarząd) w nowo nabytej spółce. W sytuacji, gdy członkowie zarządu nie mają możliwości jego podpisania, oferujemy możliwość podpisania wniosku przez pełnomocnika. Usługa ta jednak jest dodatkowo płatna i wynosi 500 zł.

Po sprzedaży udziałów bierzemy na siebie obowiązek wysłania zgłoszenia do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR).

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

FAQ

Czy zakup gotowej spółki jest bezpieczny i zgodny z prawem?

Zbycie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem w pełni unormowanym prawnie. Kupno spółki z o.o. od naszej Kancelarii jest również procedurą całkowicie bezpieczną, ponieważ nabyta spółka nie posiada żadnej historii, obrotów, długów czy innych zobowiązań. W związku z tym jest to pewny start zarówno dla młodego jak i już doświadczonego przedsiębiorcy na rynku.

Czy mogę kupić spółkę w innym mieście niż jego siedziba?

Kupno gotowej spółki z o.o. od naszej Kancelarii może odbyć się w 11 miastach w których posiadamy swoje oddziały: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, Rzeszowie a nawet w Ostrawie (Czechy). W procesie zakupu nie ma znaczenia, gdzie wybrana spółka ma ustaloną siedzibę. Dla przykładu – spółkę z siedzibą w Warszawie możesz bez problemu nabyć w Poznaniu, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. Dla klientów, którzy nie są w stanie dotrzeć do jednego z wymienionych miast, świadczymy specjalną usługę dojazdu do wskazanego miejsca (na terenie Polski). W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.

Czy jest możliwość zakupu spółki zdalnie?

Nasza Kancelaria nie przeprowadza zdalnej sprzedaży spółek. W celu zachowania profesjonalizmu, każdą naszą sprzedaż finalizujemy u notariusza. Głównym jednak powodem, dla którego nie oferujemy zdalnej sprzedaży spółek jest zbyt duże ryzyko, jakie niesie ze sobą tego typu rozwiązanie. Dotyczy to wykorzystywania przez system S-24 uproszczonego szablonu umowy sprzedaży udziałów. W przypadku nieprawidłowego wypełnienia, system może w całości cofnąć nie tylko sam podpisany wniosek, ale także wszystkie towarzyszące załączniki w postaci podpisanych dokumentów. W sytuacji, gdy kupującym jest 1 osoba, system cofa przynajmniej 6 dokumentów. Nastręcza to niepotrzebnych trudności. W związku z tym unikamy i nie zachęcamy do tego typu pozornie szybkich i wygodnych transakcji.

Ile potrwa sprzedaż?

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie całą transakcję sfinalizować nawet w ciągu 1 godziny. Czas ten może jednak ulec wydłużeniu w przypadku, gdy klient zdecyduje się na wprowadzenie zmian do umowy spółki. Wtedy wymagane jest sporządzenie przez notariusza aktu notarialnego, który wpływa na czas trwania całej transakcji. Taka sprzedaż może wtedy potrwać dłużej (w zależności od ilości zmian).

Czy prezes spółki odpowiada swoim majątkiem?

Zgodnie z art. 299 ksh, członkowie zarządu mogą stać się w pełni odpowiedzialni za zobowiązania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w przypadku niemożności spłaty jej długów w drodze egzekucji prawnej. W takiej sytuacji członkowie zarządu będą odpowiadać całym swoim majątkiem za niespłacone zobowiązania spółki z o.o..

Czym się różni spółka komandytowa od spółki zoo?

Podstawowe różnice pomiędzy spółką z o.o., a spółką komandytową zawarte są przepisach, które regulują prawa i obowiązki wymienionych podmiotów. Jednym z nich jest fakt, że spółki komandytowe mają obowiązek prowadzenia działalności gospodarczej. Natomiast w przypadku sp. z o.o. nie ma takiego przepisu, który regulowałby wspomniany obowiązek.

Jaki jest podatek w spółce komandytowej?

Spółka komandytowa od 2021 roku dołączyła do grupy podatników CIT. Oznacza to, że od kwoty zysku wypracowanego w takiej spółce, należy odprowadzić 19% CIT, natomiast jeśli spółka jest tzw. małym podatnikiem to wysokość podatku wynosi wtedy 9%.

Czy w spółce komandytowej jest zarząd?

Spółka komandytowa nie posiada takiego organu jak zarząd. Funkcja reprezentatywna w takiej spółce pełniona jest wyłącznie przez komplementariusza. Z mocy prawa może on zawierać wszelakie umowy w imieniu spółki komandytowej.

Czy spółka komandytowa może zatrudniać pracowników?

Spółki komandytowe mogą zatrudniać pracowników, ponieważ zaliczają się do tzw. osobowych spółek handlowych. Tego typu spółki posiadają zdolność prawną oraz zdolność do czynności prawnych co ostatecznie pozwala im na zatrudnianie pracowników we własnym imieniu.

Jak prowadzić księgowość w spółce komandytowej?

Spółki komandytowe mają obowiązek prowadzenia pełnej księgowości w których obowiązuje system tzw. podwójnego zapisu. Jest to zasada, w której każda wykonana przez spółkę transakcja rejestrowana jest na co najmniej dwóch kontach bankowych.

Kancelaria Gospodarcza Effekti w liczbach

0

lat
na rynku

0

sprzedanych
spółek

0

biur
w 2 krajach

0

spółek
w ofercie

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Otrzymaliśmy łącznie
  Otrzymaliśmy łącznie
  opinii
  ze średnią ocen
  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Inne Usługi Naszej Grupy

  Księgowość

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Księgowość dla spółki 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące umowy

  oszczędzasz min. 825 zł netto

  Wirtualne biuro

  • Adres do rejestracji i korespondencji
  • Odbiór listów i paczek
  • Powiadomienia o odbiorze (e-mail)
  • Skanowanie listów bez limitów
  • Bezpłatny numer telefonu
  • Bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
  • Panel klienta 24/7
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Wirtualne Biuro 100 zł netto adres dla firmy na 6 miesięcy

  oszczędzasz 440 zł netto

  Firma w Czechach

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Czym jest Outsourcing i na czym polega?

  22 lipca, 2024

  Czym jest Outsourcing i na czym polega?

  Outsourcing to termin, który zyskał na popularności w świecie biznesu w ostatnich dekadach. Wielu przedsiębiorców i menedżerów korzysta z tego podejścia, aby zwiększyć efektywność i obniżyć...

  czytaj więcej
  Miniaturka Czym jest formularz VAT-R?

  19 lipca, 2024

  Czym jest formularz VAT-R?

  Formularz VAT-R to kluczowy dokument dla przedsiębiorców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, którzy chcą zarejestrować się jako podatnicy VAT. Rejestracja VAT jest obowiązkowa dla firm osiągających...

  czytaj więcej
  Miniaturka Podatek od towarów i usług (VAT) w Polsce

  15 lipca, 2024

  Podatek od towarów i usług (VAT) w Polsce

  Podatek VAT, czyli podatek od towarów i usług, jest jednym z kluczowych elementów systemu podatkowego w Polsce. Jego głównym celem jest opodatkowanie wartości dodanej na każdym...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów