Biuro wirtualne
dla spółki

 • Bez dopłat i limitów

 • Już od 42 zł/miesiąc

 • Umowa w 20 minut

Czym jest Biuro 29?

dla Kancelarii Gospodarczej Effekti

BIURO29 jest marką, pod którą prowadzimy ogólnopolską sieć wirtualnych biur. Wszystkie nasze spółki gotowe do sprzedaży, są zarejestrowane na naszych adresach. A sam ten fakt znacząco ułatwia bezproblemowe przejęcie od nas spółki. Adres wirtualny jest o tyle wygodniejszy, że nasi klienci nie muszą już na samym początku swojej działalności ponosić ogromnych kosztów wynajmu stacjonarnego biura. Są to oszczędności rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali pierwszego roku funkcjonowania firmy, co już czyni ją zgoła niebagatelną. Klienci, którzy zdecydują się pozostawić świeżo zakupioną spółkę na naszym adresie mogą skorzystać z bardzo korzystnej ceny.

Abonament półroczny dla nowo zakupionej spółki

to tylko 100 zł

za pełen okres 6 miesięcy!

Aktualnie firma posiada oddziały w 10 polskich miastach (Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Rzeszów). W każdym z naszych miast oferujemy adres w prestiżowej i położonej w centrum lokalizacji. W ramach świadczonych przez nas usług najemcy otrzymują nie tylko adres do rejestracji firmy, ale również pełną obsługę korespondencji przychodzącej, w tym odbiór oraz skanowanie bez żadnych limitów. W jednej i niskiej cenie zapewniamy również dostęp do sal konferencyjnych w każdym z biur firmy.

Cena

 • 1 miesiąc
  + jednorazowa kaucja

  120 zł netto

 • 6 miesięcy
  Płatność z góry, bez kaucji

  540 zł netto

 • 12 miesięcy
  Płatność z góry, bez kaucji

  720 zł netto

 • Niezależnie od wybranego abonamentu,
  zakres usług pozostaje ten sam

 • Adres do rejestracji i korespondencja firmy
 • Nielimitowany odbiór listów i paczek
 • Powiadomienie o odbiorze korespondencji (e-mail)
 • Skanowanie listów bez limitów i dopłat
 • Bezpłatny dostęp do 11 sal (10h)
 • Nowoczesny panel klienta 24/7
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

Dlaczego warto wybrać Biuro 29?

Ikona powodu

Nie stosujemy żadnych
limitów i dopłat

Wyróżnia nas to, że nie stosujemy żadnych limitów i dopłat w związku z odbiorem przez nas korespondencji, co jest powszechną praktyką wśród innych wirtualnych biur. Bez względu na to, ile listów do Ciebie przyjdzie i bez względu na to jak wiele stron będziemy musieli zeskanować, wszystko to zrobimy w ramach już raz wniesionej opłaty abonamentowej.

Ikona powodu

Możliwość wynajęcia salki
na spotkania w dowolnym mieście

Wyjątkową korzyścią dla naszych klientów jest możliwość wynajęcia salki na spotkania w dowolnym mieście, w którym posiadamy biuro. Bez względu na to, że wynająłeś adres dla swojej firmy w naszym np. warszawskim biurze, jeżeli zajdzie taka potrzeba możesz skorzystać również z sal konferencyjnych w naszych pozostałych biurach: Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku Szczecinie, Lublinie, Rzeszowie czy nawet w Ostrawie (Czechy).

Ikona powodu

Nowoczesny
panel klienta

Udostępniamy nowoczesny panel klienta, dzięki któremu możesz samodzielnie zarządzać swoimi sprawami. Panel daje m.in. całodobowy dostęp do Twoich faktur, płatności, a przede wszystkim umożliwia wgląd w całą historię odebranej i zeskanowanej dla Ciebie korespondencji (wraz z możliwością pobrania zeskanowanych wcześniej listów). Panel jest również dostępny na urządzeniach mobilnych (aplikacje Android oraz iOS).

Ikona powodu

Minimum
formalności

Podpisanie umowy wiąże się z minimalnymi formalnościami. W większości wypadków wystarczy przyjść do naszego biura z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Cała procedura nie zajmie więcej niż 15 minut. Możliwe jest również podpisanie umowy na odległość: korespondencyjnie lub elektronicznie. W tym ostatnim wypadku nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie ani zakładanie jakichkolwiek kont.

Oferta Biura 29
na tle konkurencji

Biuro 29

Konkurencja

Adres do rejestracji
Adres do korespondencji
Brak pakietów. Wszystkie usługi w jednej cenie
Sale konferencyjne w 11 miastach bez dopłat (10h)
Skanowanie listów bez limitów i dopłat
Bezterminowe przechowywanie odebranych listów
Odsyłanie listów bez limitów
Numer faksu (odbiór i wysyłka bez dopłat)

FAQ

Czym jest biuro wirtualne?

Wirtualne biuro jest usługą pozwalającą korzystać z biura w atrakcyjnej lokalizacji z prestiżowym adresem bez ponoszenia kosztów jego samodzielnego wynajmu i bez zatrudniania pracowników do jego obsługi. Na podstawie zawartej umowy wynajmujesz adres do rejestracji firmy lub innego podmiotu (stowarzyszenia, fundacji itp.), który jednocześnie będzie jej adresem korespondencyjnym.

Czy umowę na wirtualną siedzibę można podpisać korespondencyjnie?

Jak najbardziej tak, umowę na wirtualne biuro można podpisać zdalnie. W tym procesie projekt umowy przygotowany jest na podstawie danych otrzymanych od klienta, a następnie przesyłany na wskazany adres e-mail. Klient dwukrotnie drukuje otrzymany plik, podpisuje umowy i przesyła je do naszego biura. Zwrotnie odsyłamy 1 egzemplarz podpisanej przez nas umowy.

Czy będę otrzymywał powiadomienia o odebranej korespondencji?

Oczywiście. Powiadomienia o odebranej korespondencji wysyłane są na wskazany w umowie adres e-mail zazwyczaj niezwłocznie po ich odebraniu od listonosza lub kuriera (umowa przewiduje wysyłkę powiadomienia w ciągu 24 godzin od momentu odebrania przesyłki).

Czy jest możliwość skanowania odebranych listów?

Jak najbardziej tak. Dla klientów, którzy chcą skorzystać z tej usługi (bezpłatnie) otwieramy korespondencję i skanujemy jej zawartość. Przeskanowany list wysyłany jest na wskazany w umowie adres e-mail w formie powiadomienia e-mail. Nie stosujemy żadnych limitów i nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za skanowanie. Wszystko to jest już wliczone w naszą cenę.

Jak mogę odebrać oryginały korespondencji?

Do odbioru oryginałów korespondencji z naszego biura uprawniony jest właściciel firmy (w przypadku działalności jednoosobowych) oraz każda osoba uprawniona do reprezentacji (w przypadku spółek). Ponadto do odbioru korespondencji można upoważnić. Pełnomocnictwo do odbioru korespondencji może być jednorazowe lub mieć charakter stały. Powinno mieć formę pisemną. W ostateczności akceptujemy również dyspozycje przesłane z adresu e-mail, który wpisany jest w umowie. Osoba odbierająca korespondencję zobowiązana jest okazać się ważnym dokumentem tożsamości. Korespondencja może być odbierana w godzinach pracy naszego biura, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Inne Usługi Naszej Grupy

  Księgowość

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Księgowość dla spółki 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące umowy

  oszczędzasz min. 825 zł netto

  Wirtualne biuro

  • Adres do rejestracji i korespondencji
  • Odbiór listów i paczek
  • Powiadomienia o odbiorze (e-mail)
  • Skanowanie listów bez limitów
  • Bezpłatny numer telefonu
  • Bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
  • Panel klienta 24/7
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Wirtualne Biuro 100 zł netto adres dla firmy na 6 miesięcy

  oszczędzasz 440 zł netto

  Firma w Czechach

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Sprzedaż gotowych spółek: Procedury i etapy

  22 kwietnia, 2024

  Sprzedaż gotowych spółek: Procedury i etapy

  Sprzedaż gotowych spółek w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu stanowi alternatywną metodę rozpoczęcia działalności. Procedura ta pozwala uniknąć skomplikowanych formalności i przyspieszyć start na rynku. W niniejszym...

  czytaj więcej
  Miniaturka Czym jest adres wirtualny dla spółki?

  19 kwietnia, 2024

  Czym jest adres wirtualny dla spółki?

  Wraz z rosnącą popularnością pracy zdalnej, firmy coraz częściej szukają elastycznych rozwiązań biznesowych, w tym także w kwestii siedziby. Jednym z takich rozwiązań jest adres wirtualny...

  czytaj więcej
  Miniaturka Procedury likwidacji spółki z o.o. w Polsce

  15 kwietnia, 2024

  Procedury likwidacji spółki z o.o. w Polsce

  Likwidacja spółki z o.o. jest procesem kompleksowym i wymagającym, który wiąże się z rozwiązaniem firmy oraz uregulowaniem wszelkich zobowiązań. W Polsce istnieje szereg procedur, które należy...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów