Sprzedaż gotowych spółek bez VAT

 • Rozpocznij działalność
  w jeden dzień

 • Kup czystą spółkę
  bez zobowiązań

 • Atrakcyjne ceny
  – już od 1000 złotych

Gotowe spółki bez VAT

Idealnym rozwiązaniem dla osób, którym szczególnie zależy na czasie i chcą swój biznes uruchomić jak najszybciej jest, zakup gotowej spółki z o.o. Wejście w posiadanie takiej spółki umożliwia nabywcy rozpoczęcie biznesu w zasadzie od ręki. Wszystkie skomplikowane formalności są po naszej stronie, więc otworzenie własnej firmy nigdy nie było prostsze. Każdy z naszych podmiotów na sprzedaż posiada kompletną dokumentację potwierdzającą wpisy do wszystkich rejestrów. Od dnia transakcji mogą Państwo wystawiać faktury klientom, zatrudnić pracowników, realizować wszystkie usługi i rejestrować obroty itp.

Nasze gotowe spółki, które nie posiadają czynnego VAT, zostały założone w ostatnich kilku tygodniach. Proces rejestracji spółki z o.o. wydaje się prosty, ale w systemie rejestracyjnym można z łatwością popełnić wiele błędów, które mogą niepotrzebnie wydłużyć proces rejestracji do kilku miesięcy. Jeżeli zależy Państwu przede wszystkim na czasie i wygodzie, to zakup gotowej spółki z o.o. jest dobrym pomysłem. Nasze spółki od czasu ich rejestracji nie prowadziły żadnych operacji, nie mają podpisanych umów, są wolne od jakichkolwiek zobowiązań czy długów. Kancelaria Gospodarcza EFFEKTI jest pierwszym i jedynym właścicielem tych spółek, na co dajemy gwarancję zawartą w umowie sprzedaży udziałów.

Dlaczego gotowa spółka z o.o. bez VAT?

 • Pewny biznes – kupując gotową spółkę, mają Państwo gwarancję, że podmiot został przez nas przygotowany do szybkiego rozpoczęcia działalności.

 • Szybszy start – nabywając gotową spółkę, oszczędzają Państwo czas potrzebny na finalizację wszystkich formalnych procesów związanych z rejestracją spółki od początku do końca (np. podpisanie niezbędnych wniosków i rejestrację podmiotu w urzędzie).

 • Dobry początek – oferowane przez nas spółki nie prowadziły nigdy żadnej działalności. Posiadają czystą historię, bez umów, długów czy zobowiązań.

 • Mniejsze ryzyko – rejestrując samodzielnie spółkę, można popełnić szereg błędów, które niepotrzebnie wydłużają drogę rozpoczęcia biznesu.

Cena

Spółka bez VAT


1000 zł

(staż do 3 miesięcy)

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system s24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI BEZ VAT

Cena spółki

1000 zł

Koszty notarialne

od 150 zł*

Opłata sądowa

350 zł

Łącznie

od 1500 zł**

**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Zarezerwuj swoją spółkę

Wybierz spółkę bez VAT dostępną w jednym z poniższych miast

Gdańsk


1

Rezerwuj

Katowice


1

Rezerwuj

Kraków


1

Rezerwuj

Lublin


1

Rezerwuj

Łódź


1

Rezerwuj

Poznań


1

Rezerwuj

Szczecin


1

Rezerwuj

Rzeszów


1

Rezerwuj

Warszawa


1

Rezerwuj

Wrocław


chwilowo
niedostępne

W interesującym Cię mieście brak dostępnych spółek?

Wybór i dopasowanie

Nic nie szkodzi, zarezerwuj spółkę z innego miasta, a my zmienimy dla Ciebie siedzibę bez żadnych dopłat poprzez system S24

Dojazd do klienta w dowolne miejsce!

Elastyczność

Sprzedaż może odbyć się w jednym z 10 oddziałów naszej Kancelarii. Dla klientów, którzy nie są w stanie dotrzeć do danego miasta, świadczymy specjalną usługę dojazdu do dowolnego wskazanego miejsca (na terenie Polski). W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.

Spółki rejestrowane elektronicznie

Wygoda i oszczędność

Nasze spółki zarejestrowane są w systemie S24 i co za tym idzie, możemy po sprzedaży wysłać wniosek do sądu przez ten system, który umożliwia wprowadzenie zmian do umowy spółki, bez konieczności przygotowywania aktu notarialnego (oszczędność 1200 zł). W związku z tym potencjalny klient dostanie informacje, że może bez problemu zmienić nazwę czy kody PKD. Jedynym warunkiem tutaj będzie posiadanie konta ePUAP.

Profile działalności naszych spółek

W umowie naszych gotowych spółek z o.o. dostępnych w ofercie, zostało zawartych aż 70 kodów PKD, które w 99% przypadków zaspokajają potrzebę rozpoczęcia danego biznesu w Polsce. Nasza Kancelaria zadbała o to, żeby bez najmniejszego problemu mogli Państwo po zakupie spółki rozpocząć działalność w jednej lub wielu z najbardziej popularnych branż dostępnych na rynku.

Nasi klienci na podstawie poszczególnych kodów PKD uruchamiają biznesy związane z różnego rodzaju sprzedażą hurtową, handlem (w tym e-commerce), działalnością IT, branżą budowlaną czy gastronomiczną.

Po zakupie gotowej spółki mogą Państwo zająć się prowadzeniem biura tłumaczeń, szeroko pojętej spedycji, czy też dynamicznym wejściem w obszar nieruchomości. Ponad 20 punktów PKD w naszej umowie spółki dotyczy gałęzi produkcji, zarówno ogólnej jak i wyspecjalizowanej.

Poniżej znajduję się link do pobrania przykładowej umowy spółki, w której szczegółowo zawarte zostały wszystkie najpopularniejsze kody PKD. Kody te opisują możliwe profile działalności, którymi dana spółka może zajmować się w przyszłości po zakupie.

Kancelaria Gospodarcza Effekti

Na tle konkurencji

Obrazek KGE na tle konkurencji
W ramach nabycia udziałów sp. z o. o.
otrzymują państwo w cenie

Effekti

Konkurencja

Pomoc w znalezieniu tłumacza przysięgłego
Pomoc w znalezieniu księgowości
Przygotowanie dokumentów do KRS (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Przygotowanie wniosku aktualizacyjnego do KRS (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Wysłanie wniosku aktualizacyjnego do KRS przez system S24 (brak dodatkowych opłat)

brak dodatkowych opłat

dodatkowo płatne

Przygotowanie i pomoc w wysłaniu wniosku CRBR (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Uzyskania zaświadczenie o niezaleganiu z US i ZUS (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Nadanie numeru EORI (w cenie)

w cenie

dodatkowo płatne

Jak przebiega sprzedaż gotowej spółki

Pierwszy Kontakt

Skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego lub dzwoniąc na wskazany numer telefonu. Możesz też bezpośrednio zarezerwować gotową spółkę dla siebie, używając dostępnego na stronie formularza „rezerwuj spółkę”

Wybór spółki i miejsca zakupu

Wybierz spółkę, która odpowiada Twoim kryteriom. Następnie ustal z nami, gdzie chciałbyś dokonać transakcji. Siedziba Twojej wybranej spółki nie określa jedynego miasta, w którym możesz ją zakupić. 
Sprzedaż może odbyć się ... w jednym z 11 oddziałów naszej Kancelarii: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie a nawet w Ostrawie (Czechy). W procesie zakupu nie ma znaczenia, gdzie dana spółka ma swoją siedzibę. Dla przykładu - spółkę z siedzibą w Warszawie możesz bez problemu nabyć w Poznaniu.

Dla klientów, którzy nie są w stanie dotrzeć do danego miasta, świadczymy specjalną usługę dojazdu do wskazanego miejsca. W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.

Przeprowadzenie transakcji możliwe jest również w drodze korespondencyjnej. W takim wypadku czas potrzebny do zamknięcia transakcji wydłuża się do kilku dni, które będą potrzebne na przesłanie podpisanych dokumentów drogą kurierską.

Przesłanie wszystkich niezbędnych informacji

Do przygotowania dokumentów potrzebne są dane osób kupujących spółkę wraz z informacją jaki procent udziałów nabywają poszczególne osoby oraz dane członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL).

Przygotowanie dokumentów i umówienie notariusza

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji, ustalamy i umawiamy termin u notariusza, aby cała transakcja mogła zostać w pełni przeprowadzona.

W celu zakupienia gotowej spółki z o.o. z aktywnym VAT dobrze jest zgłosić się do ... naszej Kancelarii przynajmniej 1 dzień wcześniej, tak abyśmy mieli czas na umówienie notariusza i przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Nie jest to jednak wymagane – jesteśmy w stanie zorganizować transakcję nawet w dniu otrzymania zamówienia.

Wysłanie wniosku aktualizacyjnego do KRS i zgłoszenia do CRBR

W cenie zakupu udziałów dowolnej spółki z o.o., przygotowujemy nie tylko wszystkie niezbędne dokumenty, ale także wysyłamy odpowiedni wniosek aktualizacyjny do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). W celu podpisania ... wspomnianego wniosku wymagane jest posiadanie profilu zaufanego e-PUAP lub podpisu elektronicznego przez osobę, która obejmie funkcję reprezentatywną (zarząd) w nowo nabytej spółce. W sytuacji, gdy członkowie zarządu nie mają możliwości jego podpisania, oferujemy możliwość podpisania wniosku przez pełnomocnika. Usługa ta jednak jest dodatkowo płatna i wynosi 500 zł.

Po sprzedaży udziałów bierzemy na siebie obowiązek wysłania zgłoszenia do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR).

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

FAQ

Dlaczego warto kupić gotową spółkę z o.o.?

Kupno gotowej spółki z o.o. od naszej Kancelarii umożliwia rozpoczęcie działalności jeszcze tego samego dnia. Zyskujemy przy tym sporo czasu, a tego rodzaju oszczędność zalicza się do głównych zalet całego procesu związanego z zakupem gotowej spółki. Rozwiązanie to znacząco przyspiesza możliwość wejścia w świat biznesu, bez zbędnego oczekiwania na rejestrację spółki w odpowiednim urzędzie, czy żmudnego wypełniania wniosków.

Czy zakup gotowej spółki jest bezpieczny i zgodny z prawem?

Zbycie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem w pełni unormowanym prawnie. Kupno spółki z o.o. od naszej Kancelarii jest również procedurą całkowicie bezpieczną, ponieważ nabyta spółka nie posiada żadnej historii, obrotów, długów czy innych zobowiązań. W związku z tym jest to pewny start zarówno dla młodego jak i już doświadczonego przedsiębiorcy na rynku.

Czy mogę zakupić spółkę przebywając na terenie innego kraju?

Istnieje możliwość korespondencyjnego zakupu spółki, ale niestety wiąże się ze znacznym wydłużeniem czasu finalizacji całej transakcji. Przebywając na terenie innego kraju, musisz udać się do notariusza w celu podpisania dokumentów, które od nas otrzymasz. Podpisywane dokumenty będą jednak w języku polskim, ponieważ muszą one w następnej kolejności trafić do polskiego Sądu. Dlatego niezbędne też będzie uzyskanie tłumaczeń wszystkich dokumentów oraz pozyskanie poświadczenia apostille, aby móc całą transakcję przeprowadzić pomyślnie.

Czy mogę kupić spółkę w innym mieście niż jego siedziba?

Kupno gotowej spółki z o.o. od naszej Kancelarii może odbyć się w 11 miastach w których posiadamy swoje oddziały: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, Rzeszowie a nawet w Ostrawie (Czechy). W procesie zakupu nie ma znaczenia, gdzie wybrana spółka ma ustaloną siedzibę. Dla przykładu – spółkę z siedzibą w Warszawie możesz bez problemu nabyć w Poznaniu, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. Dla klientów, którzy nie są w stanie dotrzeć do jednego z wymienionych miast, świadczymy specjalną usługę dojazdu do wskazanego miejsca (na terenie Polski). W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.

Czy jest możliwość zakupu spółki zdalnie?

Nasza Kancelaria nie przeprowadza zdalnej sprzedaży spółek. W celu zachowania profesjonalizmu, każdą naszą sprzedaż finalizujemy u notariusza. Głównym jednak powodem, dla którego nie oferujemy zdalnej sprzedaży spółek jest zbyt duże ryzyko, jakie niesie ze sobą tego typu rozwiązanie. Dotyczy to wykorzystywania przez system S-24 uproszczonego szablonu umowy sprzedaży udziałów. W przypadku nieprawidłowego wypełnienia, system może w całości cofnąć nie tylko sam podpisany wniosek, ale także wszystkie towarzyszące załączniki w postaci podpisanych dokumentów. W sytuacji, gdy kupującym jest 1 osoba, system cofa przynajmniej 6 dokumentów. Nastręcza to niepotrzebnych trudności. W związku z tym unikamy i nie zachęcamy do tego typu pozornie szybkich i wygodnych transakcji.

Ile potrwa sprzedaż?

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie całą transakcję sfinalizować nawet w ciągu 1 godziny. Czas ten może jednak ulec wydłużeniu w przypadku, gdy klient zdecyduje się na wprowadzenie zmian do umowy spółki. Wtedy wymagane jest sporządzenie przez notariusza aktu notarialnego, który wpływa na czas trwania całej transakcji. Taka sprzedaż może wtedy potrwać dłużej (w zależności od ilości zmian).

Czy jest możliwość zmiany nazwy/ siedziby/ przy zakupie spółki?

W dowolnej chwili (zarówno przed jak i po zakupie) klienci naszej Kancelarii mogą zdecydować się na zmianę nazwy czy siedziby kupowanej spółki. Zachęcamy jednak do przeprowadzenia tego typu działań od razu w dniu sprzedaży z uwagi na oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli decyzja w/w kwestiach zostanie podjęta jeszcze przed sprzedażą, to zdążymy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do aktu notarialnego (z uwzględnieniem zmian), aby móc po sfinalizowaniu transakcji, przesłać wszystkie dokumenty w jednym wniosku do KRS.

Czy po zakupie spółki mogę od razu posługiwać się nową nazwą?

Niestety nie – tego typu zmiana w umowie spółki, nazywana jest też wpisem konstytutywnym, który wchodzi w życie tylko po wcześniejszej akceptacji przez sąd rejestrowy. Dopiero aktualizacja danych w rejestrze KRS po sprzedaży, daje prawo i możliwość posługiwania się nową nazwą dla spółki. W związku z tym zalecamy tutaj cierpliwość.

Kapitał zakładowy, kto go wpłaca i w jaki sposób?

Kapitał zakładowy sprzedawanych spółek wpłacany jest przez wspólnika, Kancelarię Gospodarczą EFFEKTI sp. z o.o. w gotówce do kasy spółki. Przy zakładaniu spółki składane jest stosowne oświadczenie o tym, że kapitał został wpłacony. Po zakupie spółki kapitał zakładowy pomniejszony o ewentualne poniesione przez spółkę w międzyczasie koszty, może być wpłacony na rachunek bankowy założony przez nowy zarząd spółki.

Czy sprzedają państwo spółki z aktywnym rachunkiem bankowym?

Niestety nasza Kancelaria nie posiada w swojej ofercie spółek z aktywnym rachunkiem bankowym. Jest to bezcelowe, ponieważ aby móc korzystać z takiego rachunku i tak trzeba przepisać go w banku na nową osobę reprezentującą daną spółkę, co wymaga przejścia takiej samej procedury weryfikacji co przy zakładaniu nowego rachunku. W związku z tym rachunek bankowy musi zostać założony po zakupie spółki we własnym zakresie.

Kancelaria Gospodarcza Effekti w liczbach

0

lat
na rynku

0

sprzedanych
spółek

0

biur
w 2 krajach

0

spółek
w ofercie

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Otrzymaliśmy łącznie
  Otrzymaliśmy łącznie
  opinii
  ze średnią ocen
  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Inne Usługi Naszej Grupy

  Księgowość

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Księgowość dla spółki 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące umowy

  oszczędzasz min. 825 zł netto

  Wirtualne biuro

  • Adres do rejestracji i korespondencji
  • Odbiór listów i paczek
  • Powiadomienia o odbiorze (e-mail)
  • Skanowanie listów bez limitów
  • Bezpłatny numer telefonu
  • Bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
  • Panel klienta 24/7
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Wirtualne Biuro 100 zł netto adres dla firmy na 6 miesięcy

  oszczędzasz 440 zł netto

  Firma w Czechach

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Czym jest Outsourcing i na czym polega?

  22 lipca, 2024

  Czym jest Outsourcing i na czym polega?

  Outsourcing to termin, który zyskał na popularności w świecie biznesu w ostatnich dekadach. Wielu przedsiębiorców i menedżerów korzysta z tego podejścia, aby zwiększyć efektywność i obniżyć...

  czytaj więcej
  Miniaturka Czym jest formularz VAT-R?

  19 lipca, 2024

  Czym jest formularz VAT-R?

  Formularz VAT-R to kluczowy dokument dla przedsiębiorców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, którzy chcą zarejestrować się jako podatnicy VAT. Rejestracja VAT jest obowiązkowa dla firm osiągających...

  czytaj więcej
  Miniaturka Podatek od towarów i usług (VAT) w Polsce

  15 lipca, 2024

  Podatek od towarów i usług (VAT) w Polsce

  Podatek VAT, czyli podatek od towarów i usług, jest jednym z kluczowych elementów systemu podatkowego w Polsce. Jego głównym celem jest opodatkowanie wartości dodanej na każdym...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów