Gotowe spółki z aktywnym

VAT w Poznaniu

 • Uruchom firmę
  
w Poznaniu w 1 dzień

 • Minimum
  formalności

 • Adres i księgowość
  w jednym miejscu

Gotowe spółki z o.o. z aktywnym VAT w Poznaniu

W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe spółki z o.o. oraz komandytowe zarówno z aktywnym numerem VAT, jak i te które nie są zarejestrowane jako czynni płatnicy. Nasze spółki zostały przygotowane do natychmiastowego rozpoczęcia działalności i posiadają wszystkie niezbędne numery rejestrowe (KRS, NIP, REGON). Dysponujemy spółkami założonymi w ostatnich tygodniach oraz takimi, które posiadają dłuższy staż na rynku (od 6 miesięcy do ponad 5 lat). Spółki, które oferujemy naszym klientom od czasu ich rejestracji nie prowadziły żadnych operacji, nie mają podpisanych żadnych umów, oraz są wolne od jakichkolwiek zobowiązań czy długów. Kancelaria Gospodarcza Effekti jest ich pierwszym i jedynym właścicielem.

Oferowane przez nas gotowe spółki z o.o. oraz komandytowe są dostępne z siedzibą w Poznaniu oraz pozostałych 9 miastach Polski: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Rzeszów, Lublin.

Nasze gotowe spółki w Poznaniu

 • Posiadają wszystkie niezbędne atrybuty formalne (KRS, REGON, NIP)

 • Są w pełni zarejestrowane do VAT i VAT-UE

 • Nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej (tzw. czyste spółki)

 • Nie posiadają żadnych obciążeń czy zobowiązań (brak umów, długów etc.)

 • Są przygotowane do rozpoczęcia działalności z kapitałem zakładowym w wysokości 5000 zł

 • Posiadają 70 pełnych działów PKD wpisanych w umowie spółki

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Wybierz swoją spółkę z.o.o. w Poznaniu

Nazwa spółki numer KRS rejestracja Staż cena Rezerwuj
DIRECT MANAGER Sp. z o.o. 0001100521 2024.04.16 nowa 2500 zł
HAVEN HANDLUNG Sp. z o.o. 0001100664 2024.04.16 nowa 2500 zł
ILUMINA INVEST Sp. z o.o. 0001100576 2024.04.16 nowa 2500 zł
MAPO INVEST Sp. z o.o. 0001098041 2024.04.08 nowa 2500 zł
ALNABRU TRADING Sp. z o.o. 0001097873 2024.04.04 nowa 2500 zł

DIRECT MANAGER Sp. z o.o.

numer KRS

0001100521

rejestracja

2024.04.16

staż

nowa

cena

2500 zł

HAVEN HANDLUNG Sp. z o.o.

numer KRS

0001100664

rejestracja

2024.04.16

staż

nowa

cena

2500 zł

ILUMINA INVEST Sp. z o.o.

numer KRS

0001100576

rejestracja

2024.04.16

staż

nowa

cena

2500 zł

MAPO INVEST Sp. z o.o.

numer KRS

0001098041

rejestracja

2024.04.08

staż

nowa

cena

2500 zł

ALNABRU TRADING Sp. z o.o.

numer KRS

0001097873

rejestracja

2024.04.04

staż

nowa

cena

2500 zł

Koszty zakupu gotowej spółki w Poznaniu

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł

 • Powyżej 2 lat

  6000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI W POZNANIU

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz opracowaniu określonych schematów działań, oferowane przez nas usługi dają Państwu gwarancję bezpieczeństwa, co jest kluczowym elementem w trakcie zakupu gotowych spółek. Działamy na rynku w Poznaniu już od 10 lat. Przez ten czas sprzedaliśmy ponad 2000 spółek.

Szybkość

Wspomniane doświadczenie, opracowane i sprawdzone procedury działania, jak również liczba posiadanych gotowych spółek, umożliwia nam zrealizowanie transakcji w ciągu 1 dnia. W szczególnych oraz nagłych przypadkach jesteśmy w stanie przygotować i przeprowadzić transakcję niemalże od ręki.

Profesjonalizm

W historii przeprowadzonych usług naszej Kancelarii można znaleźć m.in. ponad 2000 sprzedanych gotowych spółek. Dzięki temu wiedza oraz wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów daje Państwu gwarancję, że wszystkie dokumenty będą przygotowane poprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Kompleksowość

W momencie wykonywania usługi dla Państwa zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Przygotowujemy umowę sprzedaży, umawiamy notariusza, sporządzamy wniosek aktualizacyjny do KRS oraz wysyłamy go we właściwym sądzie rejonowym.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 10 miastach w Polsce. Oferujemy dojazd do klienta

Pełen proces zakupu naszych spółek przeprowadzamy nie tylko w Poznaniu, ale także w pozostałych naszych 9 oddziałach w Polsce: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie. Na specjalne życzenie klienta oferujemy również dojazd do dowolnego miasta w całej Polsce. W takim jednak przypadku doliczamy opłatę w wysokości 500 zł.

Chęć zakupu zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

W celu zakupu od naszej Kancelarii gotowej spółki z o.o. zalecamy zgłosić się do nas przynajmniej 1 dzień wcześniej. Dzięki temu zyskamy czas na umówienie notariusza i przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do omawianej transakcji.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

Przeprowadzenie całej transakcji jest również możliwe w drodze korespondencyjnej. W takim wypadku czas potrzebny do zamknięcia całego procesu wydłuża się do kilku dni, które będą potrzebne na przesłanie wszystkich podpisanych dokumentów kurierem.

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

W celu przygotowania dokumentów do przeprowadzenia całej transakcji potrzebujemy: dane osób kupujących daną spółkę wraz z informacją jaki procent udziałów nabywają poszczególne osoby. Dodatkowo wymagane są dane członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL). Po otrzymaniu wskazanych informacji przygotowujemy dokumenty, umawiamy notariusza.

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Wszystkie sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane na adresie biura wirtualnego BIURO29.

BIURO29 to marka należąca do naszej spółki Grupa Farkas sp. z o.o., jest to wirtualne biuro, które udostępnia adres do rejestracji dla firm w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie oraz w czeskiej Ostrawie. W ramach abonamentu firma zapewnia również pełną obsługę korespondencji (w tym skanowanie listów bez limitów) oraz dostęp do sal konferencyjnych we wszystkich biurach sieci (w tym także w Czechach). Ceny zaczynają się już od 42 zł netto za miesiąc. Wszystkie formalności można załatwić w 1 miejscu w dniu zakupu
Księgowość
Po skorzystaniu z usług naszej Kancelarii i dokonaniu zakupu gotowej spółki, zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej grupy, do której należy Kancelaria Gospodarcza Effekti.

Nabyta od naszej kancelarii gotowa spółka może również skorzystać z profesjonalnych usług księgowych oraz kadrowych świadczonych przez naszą firmę PG Partner Gospodarczy. Umowę na świadczenie usług księgowych i kadrowych można podpisać w dniu zakupu spółki. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Założenie spółki
Nasza kancelaria oferuje również usługę zakładania i rejestracji nowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na obszarze całej Polski. W zależności od preferencji naszych klientów możemy założyć spółki w systemie internetowym S-24 lub w tradycyjny sposób, czyli z aktem założycielskim sporządzanym u notariusza.
Likwidacja spółki
W usługach naszej kancelarii świadczymy również proces likwidacji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu członków naszego zespołu oraz nabytej wiedzy, otrzymują Państwo gwarancję, że proces likwidacji spółki przeprowadzony będzie sprawnie, prawidłowo i skutecznie.
Firma w Czechach
CzechyBiznes.expert jest marką należącą do spółki Skupina Farkas Česko s.r.o. z siedzibą w Ostrawie. Nasza firma świadczy usługi związane z uruchamianiem biznesu w Czechach, w tym m.in. sprzedaż gotowych spółek sro (sp. z o.o.), zakładanie takich spółek na zlecenie klienta, zakładanie jednoosobowej działalności w Czechach, rejestracja do VAT w Czechach podmiotów zagranicznych, rejestracja aut, a także wirtualne biuro z siedzibą w Ostravie.

Gdzie można nas znaleźć

W Poznaniu nasza kancelaria znajduje się przy ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 118 887

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Otrzymaliśmy łącznie
  Otrzymaliśmy łącznie
  opinii
  ze średnią ocen
  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Czym jest Outsourcing i na czym polega?

  22 lipca, 2024

  Czym jest Outsourcing i na czym polega?

  Outsourcing to termin, który zyskał na popularności w świecie biznesu w ostatnich dekadach. Wielu przedsiębiorców i menedżerów korzysta z tego podejścia, aby zwiększyć efektywność i obniżyć...

  czytaj więcej
  Miniaturka Czym jest formularz VAT-R?

  19 lipca, 2024

  Czym jest formularz VAT-R?

  Formularz VAT-R to kluczowy dokument dla przedsiębiorców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, którzy chcą zarejestrować się jako podatnicy VAT. Rejestracja VAT jest obowiązkowa dla firm osiągających...

  czytaj więcej
  Miniaturka Podatek od towarów i usług (VAT) w Polsce

  15 lipca, 2024

  Podatek od towarów i usług (VAT) w Polsce

  Podatek VAT, czyli podatek od towarów i usług, jest jednym z kluczowych elementów systemu podatkowego w Polsce. Jego głównym celem jest opodatkowanie wartości dodanej na każdym...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów