Gotowe spółki z aktywnym

VAT w Katowicach

 • Uruchom firmę

  w Katowicach w 1 dzień

 • Minimum

  formalności

 • Adres i księgowość

  w 1 miejscu

Gotowe spółki z o.o. z aktywnym VAT w Katowicach

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką i szczegółami oferty naszej Kancelarii. W naszym zapasie dostępne są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki komandytowe, które nigdy nie prowadziły żadnej działalności i przy tym posiadają czystą historię oraz nie są obciążone żadnymi długami czy zobowiązaniami. Oferowane spółki zostały zarejestrowane do VAT oraz VAT-UE (posiadamy również takie spółki, które nie zostały jeszcze zarejestrowane jako czynni płatnicy). Wszystkie nasze firmy posiadają wymagane numery rejestrowe (KRS, NIP, REGON) oraz zostały przygotowane do natychmiastowego rozpoczęcia działalności po zakupie. Nasza Kancelaria jest ich pierwszym i jedynym właścicielem.

Posiadamy gotowe spółki z o.o. oraz komandytowe dostępne są nie tylko z siedzibą w Katowicach, ale także w pozostałych 9 miastach Polski: Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Rzeszów oraz Lublin.

Nasze gotowe spółki w Katowicach

 • Posiadają wymagane numery rejestrowe (KRS, REGON, NIP)

 • Są w pełni zarejestrowane do VAT i VAT-UE

 • Nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej (tzw. czyste spółki)

 • Nie posiadają żadnych długów, obciążeń czy zobowiązań

 • Posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł

 • W każdej umowie spółki zawarte jest 70 działów PKD związanych z jej profilem działalności

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Liczba gotowych spółek z o.o. z siedzibą w Katowicach

staż: do 6 miesięcy
cena: 2500 zł
Rezerwuj

chwilowo
niedostępne

staż: powyżej 6 miesięcy
cena: 4000 zł
staż: powyżej 12 miesięcy
cena: 5000 zł 3800 zł
Rezerwuj
staż: powyżej 2 lat
cena: 6000 zł 4000 zł
Rezerwuj

chwilowo
niedostępne

staż: powyżej 5 lat
cena: 8000 zł

Koszty zakupu gotowej spółki w Katowicach

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • % Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł 3800 zł

 • % Powyżej 2 lat

  6000 zł 4000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI W KATOWICACH

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Wieloletnie doświadczenie pozyskane przy ponad 10 letnim stażu na rynku w Polsce oraz pozyskana przy tym wiedza i umiejętności przy liczbie 2000 sprzedanych spółek, pozwolą dać Państwu gwarancję bezpieczeństwa przy zakupie gotowej spółki od naszej Kancelarii.

Szybkość

Opracowane i stale aktualizowane procedury i schematy działania w całym procesie transakcji oraz stała liczba gotowych spółek w naszym zapasie, pozwala na sfinalizowanie kupna spółki w ciągu 1 dnia. W wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję od ręki.

Profesjonalizm

Historia naszej Kancelarii posiada na swoim koncie ponad 2000 sprzedanych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Nabyta wiedza oraz pozyskane doświadczenie pozwolą naszym pracownikom na bezbłędne przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu sfinalizowania całej transakcji.

Kompleksowość

Nasze usługi przeprowadzamy skrupulatnie i szczegółowo. Jesteśmy wierni od początku do końca naszym sprawdzonym i opracowanym procedurom. Proces związany z całą transakcją rozpoczynamy od przygotowania umowy sprzedaży spółki oraz umówienia notariusza. W ostatnim kroku generujemy wniosek aktualizacyjny do KRS i wysyłamy go do właściwego sądu rejonowego.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 10 miastach w Polsce. Oferujemy dojazd do klienta

Proces kupna gotowej spółki można dokonać nie tylko w Katowicach, ale także w pozostałych naszych oddziałach w Polsce i w Czechach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, Rzeszowie oraz Ostrawie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również ofertę związaną z dojazdem do dowolnego miasta w całej Polsce. Tutaj jednak doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.
Procedura zakupu spółki może zostać również przeprowadzona w dowolnym naszym biurze niezależnie od siedziby wybranej spółki. Oznacza to, że wybraną spółkę z siedzibą we Wrocławiu można zakupić np. w Warszawie itd. Całość jest w pełni uzależniona od Państwa wygody.

Chęć zakupu spółki zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

Dla prawidłowego przeprowadzenia całej transakcji i przygotowania odpowiednich dokumentów oraz umówienia terminu u notariusza, zalecamy zgłosić się do naszej Kancelarii przynajmniej 1 dzień wcześniej.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

W naszej Kancelarii dostępny jest również korespondencyjny sposób kupna spółki. Jednak od razu zaznaczamy, że czas potrzebny do zrealizowania zakupu wydłuża się wtedy do kilku dni z powodu konieczności wysłania wszystkich fizycznych i podpisanych dokumentów.

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

Do przeprowadzenia całej transakcji potrzebujemy następujących informacji: danych osób kupujących wskazaną spółkę razem z dokładną informacją o procencie udziałów, które zastaną nabyte. Poprosimy również o dokładne dane członków nowego zarządu tj. imiona, nazwiska oraz numery PESEL. Po otrzymaniu powyższych informacji uruchamiamy całą procedurę począwszy od umówienia notariusza.

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Wszystkie sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane na adresie biura wirtualnego BIURO29.

BIURO29 to marka należąca do naszej spółki Grupa Farkas sp. z o.o., jest to wirtualne biuro, które udostępnia adres do rejestracji dla firm w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie oraz w czeskiej Ostrawie. W ramach abonamentu firma zapewnia również pełną obsługę korespondencji (w tym skanowanie listów bez limitów) oraz dostęp do sal konferencyjnych we wszystkich biurach sieci (w tym także w Czechach). Ceny zaczynają się już od 42 zł netto za miesiąc. Wszystkie formalności można załatwić w 1 miejscu w dniu zakupu spółki.
Księgowość
Po skorzystaniu z usług naszej Kancelarii i dokonaniu zakupu gotowej spółki, zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej grupy, do której należy Kancelaria Gospodarcza Effekti.

Nabyta od naszej kancelarii gotowa spółka może również skorzystać z profesjonalnych usług księgowych oraz kadrowych świadczonych przez naszą firmę PG Partner Gospodarczy. Umowę na świadczenie usług księgowych i kadrowych można podpisać w dniu zakupu spółki. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie i Lublinie.

Założenie spółki
Nasza kancelaria oferuje również usługę związaną z zakładaniem i rejestracją nowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na obszarze całej Polski. W zależności od preferencji naszych klientów możemy założyć spółkę w systemie internetowym S-24 lub w tradycyjny sposób, czyli z aktem założycielskim sporządzanym u notariusza.
Likwidacja spółki
Kancelaria Effekti świadczy również usługi związane z procesem likwidacji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu członków naszego zespołu oraz nabytej wiedzy, otrzymują Państwo gwarancję, że rozbudowany proces likwidacji spółki przeprowadzony będzie sprawnie, prawidłowo i skutecznie.
Firma w Czechach
CzechyBiznes.expert jest marką należącą do spółki Skupina Farkas Česko s.r.o. z siedzibą w Ostrawie. Nasza firma świadczy usługi związane z uruchamianiem biznesu w Czechach, w tym m.in. sprzedaż gotowych spółek sro (sp. z o.o.), zakładanie takich spółek na zlecenie klienta, zakładanie jednoosobowej działalności w Czechach, rejestracja do VAT w Czechach podmiotów zagranicznych, rejestracja aut, a także wirtualne biuro z siedzibą w Ostravie.

Lokalizacja naszej Kancelarii w Katowicach

W Katowicach nasza kancelaria znajduje się przy ul. Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 117 382

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Najwyższe koszty ponoszone w spółce z o.o.

  10 czerwca, 2024

  Najwyższe koszty ponoszone w spółce z o.o.

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zarządzanie kosztami jest kluczowym elementem skutecznego prowadzenia firmy, ponieważ...

  czytaj więcej
  Miniaturka Dlaczego warto rozwijać biznes w Polsce – postęp technologiczny

  7 czerwca, 2024

  Dlaczego warto rozwijać biznes w Polsce – postęp technologiczny

  Współczesny świat charakteryzuje się dynamicznym postępem technologicznym, który wpływa na różne aspekty życia, w tym na sposób funkcjonowania miast. Duże miasta, dzięki swoim zasobom i infrastrukturze,...

  czytaj więcej
  Miniaturka Facebook Ads – jak działa platforma reklamowa od Facebooka?

  5 czerwca, 2024

  Facebook Ads – jak działa platforma reklamowa od Facebooka?

  W świecie marketingu online narzędzie Facebook Ads stało się jednym z najpotężniejszych narzędzi do promowania produktów i usług. Dzięki ogromnej bazie użytkowników i zaawansowanym możliwościom targetowania,...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów