Poznaj KANCELARIĘ GOSPODARCZĄ EFFEKTI

 • Sprzedaż spółek

 • Zakładanie spółek

 • Likwidacja spółek

O nas

Nasza Kancelaria rozpoczęła swoją działalność w Poznaniu w 2013 roku i od tego czasu może pochwalić się wynikiem sprzedaży na poziomie ponad 2000 spółek z o.o. Głównym celem firmy od samego początku był oczywiście systematyczny rozwój i zadowolenie klienta. W związku z czym podjęliśmy decyzję o utworzeniu kolejnych oddziałów w Polsce. Na chwilę obecną jesteśmy w 10 miastach: Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie oraz Rzeszowie. Świadczymy również usługi zakładania oraz likwidacji spółek z o.o., a także pomagamy przedsiębiorcom w przygotowaniu i wysłaniu wniosków aktualizacyjnych do KRS. Naszą jednak główną usługą, w której mamy najwięcej doświadczenia jest sprzedaż własnych gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Kancelaria Gospodarcza Effekti powstała jako spółka córka firmy Grupa Farkas sp. z o.o., do której należą również takie marki jak BIURO29 (biuro wirtualne), PG Partner Gospodarczy (biuro rachunkowe) oraz Czechy Biznes Expert (firma w Czechach). Dzięki temu klienci naszej Kancelarii mogą skorzystać z dodatkowych korzyści, które wiążą się z w/w usługami oferowanymi przez firmy należące do Grupy Farkas. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się od nas zakupić spółkę może skorzystać z dodatkowych korzyści w postaci atrakcyjnego rabatu na usługi biura wirtualnego oraz księgowości.

Czym jest Grupa Farkas

dla Kancelarii Gospodarczej Effekti?

Kancelaria Gospodarcza Effekti to spółka córka naszej firmy Grupy Farkas, która dała początek powstaniu nie tylko Kancelarii, ale także innych marek na rynku:

 • BIURO29 - wirtualne biuro z siedzibą w 10 miastach. Zarejestruj swoją firmę w prestiżowej lokalizacji już od 42 zł/msc BIURO29 jest marką, pod którą prowadzimy ogólnopolską sieć wirtualnych biur. Aktualnie firma posiada oddziały w 10 polskich miastach (Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Rzeszów, Lublin). W każdym z tych miast oferujemy adres w prestiżowej i położonej w centrum lokalizacji. W ramach świadczonych usług klienci otrzymują nie tylko adres do rejestracji firmy, ale również pełną obsługę biurową, w tym odbieranie oraz skanowanie korespondencji bez limitów. W cenie usługi jest również dostęp do sal konferencyjnych w każdym biurze naszej firmy. A wszystko to w jednej, atrakcyjnej cenie.

  www.biuro29.pl

 • PG Partner Gospodarczy – biuro rachunkowe świadczące profesjonalne usługi kadrowo-księgowe już od 550 zł Biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy ma swoją siedzibę główną w Poznaniu oraz oddziały w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie i Lublinie. Nasze biuro rachunkowe dysponuje popartym dużymi sukcesami doświadczeniem w obsłudze klientów z siedzibami w różnych częściach Polski. Oferujemy zarówno obsługę jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek kapitałowych o złożonej strukturze i charakterze działalności. Pracownicy biura komunikują się również w języku angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim, co znacząco ułatwia obsługę licznych firm i spółek prowadzonych w Polsce przez obcokrajowców.

  www.partner-gospodarczy.pl

 • Czechy Biznes Expert – firma w Czechach specjalizująca się w sprzedaży czeskich spółek i pomocy w rejestracji aut CzechyBiznes.expert jest marką należącą do spółki Skupina Farkas Česko s.r.o. z siedzibą w Ostrawie (spółka-córka Grupa Farkas sp. z o.o.). Pod tą marką świadczone są usługi związane z uruchamianiem biznesu w Czechach, w tym m.in. sprzedaż gotowych spółek sro (sp. z o.o.), zakładanie takich spółek na zlecenie klienta, zakładanie jednoosobowej działalności w Czechach, rejestracja do VAT w Czechach podmiotów zagranicznych, rejestracja aut, a także wirtualne biuro z siedzibą w Ostrawie.

  www.czechybiznes.expert

Nasza Historia

2013 rok

Mamy rok 2013. Biuro 29- nasze biuro wirtualne w Poznaniu pracuje już od 2 lat i nadszedł najwyższy czas na to, żeby rozszerzyć naszą ofertę o sprzedaż gotowych spółek. Przy poznańskim biurze powstaje Kancelaria Gospodarcza Effekti. Zaczynamy spokojnie i sprzedajemy kilka spółek miesięcznie.

2016 rok

„P” jak Poznań i „P” jak Początek, a skoro ten już mamy zdecydowanie za nami to przypuszczamy szturm na literkę „W” i tym samym Warszawa i Wrocław już są nasze. Rozwijamy się. Stawiamy stanowcze kroki w kierunku rozwoju firmy. Rośnie liczba sprzedanych spółek. Powoli przestajemy być nieśmiali. Każdy dzień to nowe doświadczenia, z którymi się mierzymy.

2017 rok

Po dokładnie roku poszerzamy granice naszej działalności w Polsce. Decydujemy się na pełną ofensywę i wkraczamy do południowej części naszego kraju. Już niejako tradycyjnie anektujemy kolejną literkę alfabetu. Tym razem wybór pada na „K” jak Kraków i Katowice.
Do naszego zespołu dołączają nowi pracownicy, którzy nie obawiają się wyzwań, ale co więcej pokazują, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Nie ogranicza nas nawet schemat godzin pracy biura. Wyjątkowa sytuacja, klient może nabyć spółkę dopiero o godzinie 20.00. Podołaliśmy. Nasi notariusze mają do nas ogromne zaufanie i już zupełnie ludzką sympatię. Dzięki temu, możemy więcej.

2019 rok

Po pełnych 6 latach działalności na rynku, nasza Kancelaria podejmuje decyzje o otwarciu aż 3 nowych biur w 2019 roku. Tym razem bez preferencji w alfabecie. Wbijamy naszą flagę w sam środek Polski. Łódź jest nasza. Następnie szybkim skokiem znajdujemy się na Pomorzu- Szczecin oraz Gdańsk to nasze kolejne siedziby. Moment ten jest kolejnym kamieniem milowym w historii naszej firmy. Do ekipy dołączają nowe osoby.

2020 rok

Nasza firma nabiera coraz więcej wiatru w żaglach. Pomimo odległości i specyfiki naszej usługi jesteśmy w stanie pomagać sobie nawzajem, aby móc osiągać coraz to większe wyniki sprzedażowe.
Opracowaliśmy system, w którym dzielimy się pracą i pomagamy sobie nawzajem, aby móc wspólnie osiągnąć zamierzony cel w firmie. Dzięki temu udało nam się sprzedać aż 30 spółek jednego dnia.
Pada absolutny rekord. Sprzedaliśmy 70 spółek w samym tylko maju. Rok natomiast zakończy się ponad 300 sprzedażami

2023 rok

Otwieramy nowe oddziały w Lublinie oraz Rzeszowie

Kancelaria Gospodarcza Effekti w liczbach

0

lat
na rynku

0

sprzedanych
spółek

0

biur
w 2 krajach

0

spółek
w ofercie

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Inne Usługi Naszej Grupy

  Księgowość

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Księgowość dla spółki 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące umowy

  oszczędzasz min. 825 zł netto

  Wirtualne biuro

  • Adres do rejestracji i korespondencji
  • Odbiór listów i paczek
  • Powiadomienia o odbiorze (e-mail)
  • Skanowanie listów bez limitów
  • Bezpłatny numer telefonu
  • Bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
  • Panel klienta 24/7
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Wirtualne Biuro 100 zł netto adres dla firmy na 6 miesięcy

  oszczędzasz 440 zł netto

  Firma w Czechach

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Sprzedaż gotowych spółek: Procedury i etapy

  22 kwietnia, 2024

  Sprzedaż gotowych spółek: Procedury i etapy

  Sprzedaż gotowych spółek w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu stanowi alternatywną metodę rozpoczęcia działalności. Procedura ta pozwala uniknąć skomplikowanych formalności i przyspieszyć start na rynku. W niniejszym...

  czytaj więcej
  Miniaturka Czym jest adres wirtualny dla spółki?

  19 kwietnia, 2024

  Czym jest adres wirtualny dla spółki?

  Wraz z rosnącą popularnością pracy zdalnej, firmy coraz częściej szukają elastycznych rozwiązań biznesowych, w tym także w kwestii siedziby. Jednym z takich rozwiązań jest adres wirtualny...

  czytaj więcej
  Miniaturka Procedury likwidacji spółki z o.o. w Polsce

  15 kwietnia, 2024

  Procedury likwidacji spółki z o.o. w Polsce

  Likwidacja spółki z o.o. jest procesem kompleksowym i wymagającym, który wiąże się z rozwiązaniem firmy oraz uregulowaniem wszelkich zobowiązań. W Polsce istnieje szereg procedur, które należy...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów