Gotowe spółki z aktywnym

VAT w Rzeszowie

 • Uruchom firmę
  w Rzeszowie w 1 dzień

 • Minimum

  formalności

 • Adres i księgowość 

  w 1 miejscu

Gotowe spółki z aktywnym VAT w Rzeszowie

W ofercie naszej Kancelarii mogą Państwo znaleźć gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki komandytowe, które zostały założone i przygotowane do niezwłocznej sprzedaży. Wszystkie nasze spółki zostały należycie zarejestrowane w wymaganych instytucjach, co oznacza, że każda z nich posiada obligatoryjne numery rejestracyjne: KRS, NIP, REGON. Dodatkowo, oferujemy spółki z rejestracją VAT, zarówno już zarejestrowane, jak i te, które jeszcze nie przystąpiły do tego rejestru. Wszystkie podmioty, które udostępniamy, są pozbawione wszelkich zobowiązań i długów, a także nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Jesteśmy jedynymi i pierwszymi właścicielami naszych spółek. Ceny naszych spółek zaczynają się od 2500 zł i zależą od daty, kiedy dany podmiot został zarejestrowany. W naszej ofercie dostępne są zarówno spółki o kilkumiesięcznym stażu, jak i takie, które zostały wpisane do rejestru wiele lat temu.

Posiadamy gotowe spółki nie tylko z siedzibą w Rzeszowie, ale także w pozostałych dziewięciu miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie oraz Wrocławiu.

Nasze gotowe spółki w Rzeszowie

 • Posiadają wszystkie numery rejestrowe (KRS, REGON, NIP)

 • Zostały zarejestrowane do VAT i VAT-UE

 • Nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej

 • Są wolne od długów, obciążeń czy zobowiązań

 • Posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł

 • W umowie spółki dysponują pełnymi 70 kodami PKD

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Wybierz swoją spółkę z.o.o. w Rzeszowie

Nazwa spółki numer KRS rejestracja Staż cena Rezerwuj
REAL EXPORT Sp. z o.o. 0001094527 2024.03.15 nowa 2500 zł
FAMINA EUROPA Sp. z o.o. 0001094613 2024.03.15 nowa 2500 zł
NORD WORLD Sp. z o.o. 0001094589 2024.03.15 nowa 2500 zł
STABIL STUDIO Sp. z o.o. 0001055864 2023.09.04 półroczna 4000 zł
INWESTO MANAGER Sp. z o.o. 0001033482 2023.04.27 roczna 5000 zł 3800 zł

REAL EXPORT Sp. z o.o.

numer KRS

0001094527

rejestracja

2024.03.15

staż

nowa

cena

2500 zł

FAMINA EUROPA Sp. z o.o.

numer KRS

0001094613

rejestracja

2024.03.15

staż

nowa

cena

2500 zł

NORD WORLD Sp. z o.o.

numer KRS

0001094589

rejestracja

2024.03.15

staż

nowa

cena

2500 zł

STABIL STUDIO Sp. z o.o.

numer KRS

0001055864

rejestracja

2023.09.04

staż

półroczna

cena

4000 zł

INWESTO MANAGER Sp. z o.o.

numer KRS

0001033482

rejestracja

2023.04.27

staż

roczna

cena

5000 zł

3800 zł

Koszty zakupu gotowej spółki w Rzeszowie

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • % Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł 3800 zł

 • % Powyżej 2 lat

  6000 zł 4000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI W RZESZOWIE

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Nasza Kancelaria istnieje na polskim rynku od 10 lat, aktywnie działając przez cały ten czas. W tym okresie skutecznie zrealizowaliśmy przeszło 2000 transakcji związanych z sprzedażą gotowych spółek. Długoletnia praktyka w tej dziedzinie oraz stworzone przez nas metody działania gwarantują Państwu poczucie bezpieczeństwa, co ma istotne znaczenie w kontekście nabywania gotowych spółek.

Szybkość

Posiadamy stały zapas gotowych spółek oraz ciągle doskonalone procedury, które umożliwiają naszemu zespołowi sfinalizowanie transakcji nawet w przeciągu jednego dnia. W przypadku wyjątkowych i pilnych sytuacji, jesteśmy również w stanie przeprowadzić transakcję niemal natychmiastowo.

Profesjonalizm

Nasza kancelaria, opierając się na zdobytych w trakcie wieloletniej pracy doświadczeniach w dziedzinie gotowych spółek oraz zgromadzonej wiedzy, jest w stanie profesjonalnie przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Dumnie możemy podkreślić, że liczba sprzedanych przez nas spółek przekroczyła poziom 2000 sztuk.

Kompleksowość

Podczas świadczenia usług dla Państwa, jesteśmy odpowiedzialni za przeprowadzenie wszystkich niezbędnych formalności. Proces rozpoczynamy od sporządzenia umów sprzedaży oraz rezerwacji terminu u notariusza. Kolejnym krokiem jest przygotowanie wniosku aktualizacyjnego do KRS, który zostaje złożony w odpowiednim sądzie rejonowym.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 10 miastach w Polsce. Oferujemy dojazd do klienta

Proces sprzedaży gotowej spółki możemy przeprowadzić razem z Państwem nie tylko w Rzeszowie, lecz również w naszych pozostałych oddziałach w Polsce i w Czechach. Posiadamy biura w miastach: Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Lublin oraz Ostrawa (Czechy). Oferujemy również możliwość dojazdu do dowolnego miasta w całej Polsce na specjalne życzenie klienta, z dodatkową opłatą w wysokości 500 zł.
Proces transakcji może zostać przeprowadzony w każdym z naszych biur, bez względu na to, w którym mieście dana spółka ma swoją siedzibę. Oznacza to, że spółkę z siedzibą w Poznaniu można nabyć w Warszawie itd. Miejsce przeprowadzenia transakcji jest całkowicie uwarunkowane od Państwa preferencji i wygody.

Chęć zakupu spółki zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

W celu przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów i umówienia wizyty u notariusza, zwracamy się do Państwa z prośbą o kontakt z naszą Kancelarią przynajmniej dzień wcześniej.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

W naszej Kancelarii istnieje również możliwość zakupu gotowej spółki za pośrednictwem korespondencji. Jednakże, ze względu na konieczność przesłania wszystkich podpisanych dokumentów za pomocą kuriera, ten proces nieznacznie wydłuża czas niezbędny do finalizacji całej transakcji.

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

Abyśmy mogli przygotować wszelkie niezbędne dokumenty, potrzebujemy następujących informacji: dane członków nowego zarządu (imię, nazwisko, numer PESEL) oraz informacje dotyczące osób kupujących (wspólników), w tym dokładne wyliczenie procentowego udziału, jaki każdy z przyszłych wspólników nabywa w spółce. Po otrzymaniu wszystkich wyżej wymienionych informacji, przystępujemy do procesu przygotowywania dokumentów oraz umawiania terminu u notariusza.

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Wszystkie spółki, które sprzedajemy, są zarejestrowane pod adresem biura wirtualnego BIURO29.

BIURO29 to firma oferująca usługę biura wirtualnego, polegającą na udostępnianiu adresu do rejestracji dla innych podmiotów w 10 miastach w Polsce: Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Rzeszów oraz Lublin. Dodatkowo, firma posiada również oddział w Ostrawie (Czechy). Ceny abonamentu biura wirtualnego zaczynają się od 42 zł netto za miesiąc. W ramach tego abonamentu otrzymują Państwo pełną obsługę korespondencji, w tym skanowanie listów bez ograniczeń, oraz dostęp do sal konferencyjnych w każdym z wyżej wymienionych miast. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy.
Księgowość
Po skorzystaniu z usług naszej Kancelarii i dokonaniu zakupu gotowej spółki, chcielibyśmy serdecznie zaprosić do skorzystania z innych usług dostępnych w ramach naszej grupy, do której należy Kancelaria Gospodarcza Effekti.

Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą firmy PG Partner Gospodarczy, która specjalizuje się w profesjonalnych usługach księgowych oraz kadrowych. Spółka nabyta od naszej kancelarii może skorzystać z tych usług i podpisać umowę już w dniu zakupu. Nasze biuro rachunkowe działa w 10 miastach w Polsce: Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Lublin oraz Rzeszów.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Założenie spółki
Nasza Kancelaria świadczy dodatkowo usługę dotyczącą zakładania oraz rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Proces ten może być zrealizowany na dwa różne sposoby, zapewniając elastyczność dostosowaną do preferencji klienta. Po pierwsze, oferujemy możliwość rejestracji spółki poprzez internetowy system S-24. Możemy również zapewnić pełne wsparcie w procesie rejestracji poprzez podczas wizyty u notariusza, który przygotuje niezbędny akt założycielski. Nasza Kancelaria działa jako partner podczas zakładania spółek na terenie całej Polski. Jeżeli istnieje potrzeba dokładniejszych lub spersonalizowanych informacji, prosimy o kontakt.
Likwidacja spółki
Długotrwałe praktyczne doświadczenie w dziedzinie branży spółek z ograniczoną odpowiedzialnością umożliwiło nam rozwinięcie usługi obejmującej kompleksowy proces likwidacji. Nasza zdobyta wiedza oraz nabyte umiejętności pozwalają nam skutecznie i profesjonalnie przeprowadzić całą procedurę likwidacji.
Firma w Czechach
Nasza firma, CzechyBiznes.expert, działa na terenie Czech, oferując wsparcie dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. Jeśli planują Państwo założyć własny biznes, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biura wirtualnego w Ostrawie, jak również do skorzystania z naszych usług związanych z zakładaniem i sprzedażą gotowych spółek sro. Oferujemy także pomoc w procesie rejestracji pojazdów oraz zagranicznych podmiotów do celów VAT.

Lokalizacja naszej Kancelarii w Rzeszowie

W Rzeszowie nasza kancelaria znajduje się przy ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7 35-006 Rzeszów
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 148 351

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość
  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Najwyższe koszty ponoszone w spółce z o.o.

  10 czerwca, 2024

  Najwyższe koszty ponoszone w spółce z o.o.

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zarządzanie kosztami jest kluczowym elementem skutecznego prowadzenia firmy, ponieważ...

  czytaj więcej
  Miniaturka Dlaczego warto rozwijać biznes w Polsce – postęp technologiczny

  7 czerwca, 2024

  Dlaczego warto rozwijać biznes w Polsce – postęp technologiczny

  Współczesny świat charakteryzuje się dynamicznym postępem technologicznym, który wpływa na różne aspekty życia, w tym na sposób funkcjonowania miast. Duże miasta, dzięki swoim zasobom i infrastrukturze,...

  czytaj więcej
  Miniaturka Facebook Ads – jak działa platforma reklamowa od Facebooka?

  5 czerwca, 2024

  Facebook Ads – jak działa platforma reklamowa od Facebooka?

  W świecie marketingu online narzędzie Facebook Ads stało się jednym z najpotężniejszych narzędzi do promowania produktów i usług. Dzięki ogromnej bazie użytkowników i zaawansowanym możliwościom targetowania,...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów