Gotowe spółki z aktywnym

VAT we Wrocławiu

 • Uruchom firmę
  we Wrocławiu w 1 dzień

 • Minimum

  formalności

 • Adres i księgowość 

  w 1 miejscu

Gotowe spółki z aktywnym VAT we Wrocławiu

W naszej Kancelarii mogą Państwo znaleźć założone i przygotowane do natychmiastowej sprzedaży gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki komandytowe. Nasze spółki zostały prawidłowo zarejestrowane we wszystkich niezbędnych urzędach, przez co każda z nich posiada obowiązkowe numery rejestrowe: KRS, NIP, REGON. Dysponujemy też spółkami zarówno zarejestrowanymi jak i niezarejestrowanymi do VAT. Wszystkie oferowane przez nas podmioty są wolne od jakichkolwiek zobowiązań czy długów oraz nigdy nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej. Nasza Kancelaria jest ich pierwszym i jedynym pełnym właścicielem. Ceny naszych spółek uwarunkowane są od daty rejestracji danego podmiotu. W ofercie mogą Państwo znaleźć spółki z kilkumiesięcznym stażem oraz takie, które zostały wpisane w rejestr już kilka lat temu.

Posiadamy gotowe spółki nie tylko z siedzibą we Wrocławiu oraz w pozostałych 9 miastach Polski: Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Rzeszów i Lublin.

Nasze gotowe spółki we Wrocławiu

 • Dysponują niezbędnymi numerami rejestrowymi (KRS, REGON, NIP)

 • Są zarejestrowane do VAT i VAT-UE

 • Nigdy nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej

 • Nie posiadają długów, obciążeń czy zobowiązań

 • Posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł

 • W umowie spółki dysponują pełnymi 70 kodami PKD

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Wybierz swoją spółkę z.o.o. we Wrocławiu

Nazwa spółki numer KRS rejestracja Staż cena Rezerwuj
HELLMANN EXPERT Sp. z o.o. 0001097544 2024.04.03 nowa 2500 zł
MOBILE MANAGER Sp. z o.o. 0001094515 2024.03.15 nowa 2500 zł
HECTOR GROUP Sp. z o.o. 0001094606 2024.03.15 nowa 2500 zł
KAY TEAM Sp. z o.o. 0001094427 2024.03.15 nowa 2500 zł
LILIANA CENTER Sp. z o.o. 0000871708 2020.11.30 3 letnia 7000 zł

HELLMANN EXPERT Sp. z o.o.

numer KRS

0001097544

rejestracja

2024.04.03

staż

nowa

cena

2500 zł

MOBILE MANAGER Sp. z o.o.

numer KRS

0001094515

rejestracja

2024.03.15

staż

nowa

cena

2500 zł

HECTOR GROUP Sp. z o.o.

numer KRS

0001094606

rejestracja

2024.03.15

staż

nowa

cena

2500 zł

KAY TEAM Sp. z o.o.

numer KRS

0001094427

rejestracja

2024.03.15

staż

nowa

cena

2500 zł

LILIANA CENTER Sp. z o.o.

numer KRS

0000871708

rejestracja

2020.11.30

staż

3 letnia

cena

7000 zł

Koszty zakupu gotowej spółki we Wrocławiu

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • % Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł 3800 zł

 • % Powyżej 2 lat

  6000 zł 4000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI WE WROCŁAWIU

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Nasza Kancelaria prowadzi swoją działalność na rynku w Polsce już od 10 lat. W tym czasie udało nam się pomyślnie sprzedać ponad 2000 gotowych spółek. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz opracowane przez nas schematy działań dają Państwu gwarancję bezpieczeństwa, która jest kluczowym czynnikiem przy zakupie gotowych spółek.

Szybkość

Stała liczba gotowych spółek w zapasie oraz opracowane i stale optymalizowane procedury działań, pozwalają naszym pracownikom na sfinalizowanie całej transakcji w ciągu jednego dnia. W wyjątkowych i nagłych sytuacjach jesteśmy też w stanie przeprowadzić transakcję niemalże od ręki.

Profesjonalizm

Pozyskane doświadczenia w trakcie wieloletniej pracy w branży gotowych spółek oraz nabyta przy tym wiedza, pozwolą nam na prawidłowe przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Nasza Kancelaria może pochwalić się liczba ponad 2000 sprzedanych spółek.

Kompleksowość

W trakcie wykonywania usługi dla Państwa zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Procedurę rozpoczyna przygotowanie umów sprzedaży i rezerwacja terminu u notariusza. Następnie przygotowujemy wniosek aktualizacyjny do KRS i składamy go we właściwym sądzie rejonowym.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 10 miastach w Polsce. Oferujemy dojazd do klienta

Całą procedurę zakupu gotowych spółek możemy z Państwem przeprowadzić nie tylko we Wrocławiu, ale także w pozostałych oddziałach naszej firmy w Polsce i w Czechach: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie oraz czeskiej Ostrawie. Oferujemy także dojazd do dowolnego miasta w całej Polsce na specjalne życzenie klienta (za dodatkową opłatą w wysokości 500 zł).

Cały proces związany z transakcją może zostać przeprowadzony w każdym naszym biurze, bez względu na to jaką wybrana spółka posiada siedzibę. Oznacza to, że dowolną spółkę z siedzibą w Poznaniu, można zakupić w Warszawie itd. Miejsce transakcji jest w pełni uzależnione od Państwa wygody.

Chęć zakupu spółki zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

W celu umówienia notariusza, przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów i sfinalizowania całej transakcji, zalecamy zgłosić się do naszej Kancelarii chociażby 1 dzień wcześniej.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

W naszej Kancelarii możliwy jest również zakup gotowej spółki w sposób korespondencyjny. Z uwagi jednak na obowiązek przesłania wszystkich podpisanych dokumentów kurierem, proces ten wydłuża nieznacznie czas potrzebny do zrealizowania całej transakcji.

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

W celu przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebujemy: danych członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL) oraz osób kupujących (wspólników) wraz z dokładnym wyliczeniem ile procent udziałów nabywają poszczególni przyszli wspólnicy w spółce. Po otrzymaniu wszystkich powyższych informacji rozpoczynamy całą procedurę i przystępujemy do przygotowania dokumentów i umówienia terminu u notariusza.

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Wszystkie sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane na adresie biura wirtualnego BIURO29.

BIURO29 to firma świadcząca usługę biura wirtualnego, która polega na udostępnianiu adresu do rejestracji dla innych podmiotów w 10 miastach w Polsce: Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach, Rzeszowie, Lublinie. Firma posiada również oddział w Ostrawie (Czechy). Ceny abonamentu biura wirtualnego rozpoczynają się od 60 zł netto za miesiąc w ramach, których otrzymują Państwo pełną obsługę korespondencji (łącznie ze skanowaniem listów bez limitów) oraz dostęp do sal konferencyjnych w każdym ww. mieście. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie naszej firmy.
Księgowość
Po skorzystaniu z usług naszej Kancelarii i dokonaniu zakupu gotowej spółki, zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej grupy, do której należy Kancelaria Gospodarcza Effekti.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy PG Partner Gospodarczy, która świadczy profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowe. Nabyta od naszej kancelarii spółka może skorzystać ze wspomnianych usług i podpisać umowę już w dniu zakupu. Nasze biuro rachunkowe dostępne jest w 10 miastach w Polsce: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Lublinie oraz Rzeszowie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Założenie spółki
Nasza Kancelaria oferuje również usługę związaną z zakładaniem i rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Całą procedurę możemy przeprowadzić na dwa sposoby, pierwszym jest rejestracja spółki w systemie internetowym S-24, drugim natomiast jest wizyta u notariusza, gdzie sporządzony zostanie akt założycielski. Nasza Kancelaria pomaga w zakładaniu spółek na obszarze całej Polski.
Likwidacja spółki
Wieloletnie doświadczenie w branży i tematyce spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, pozwoliło nam utworzyć usługę związaną z szerokim procesem likwidacji. Wiedza oraz nabyte umiejętności pozwolą nam sukcesywnie przeprowadzić całą procedurę.
Firma w Czechach
Nasza firma CzechyBiznes.expert prowadzi swoją działalność na terenie Czech. Jeśli potrzebują Państwo rozpocząć biznes to zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura wirtualnego w Ostrawie oraz skorzystania z naszych usług zakładania i sprzedaży gotowych spółek sro. Pomagamy również w kwestii rejestracji aut i podmiotów zagranicznych do VAT.

Lokalizacja naszej Kancelarii we Wrocławiu

We Wrocławiu nasza kancelaria znajduje się przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lok. 320,
50-020 Wrocław
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 115 868

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość
  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Najwyższe koszty ponoszone w spółce z o.o.

  10 czerwca, 2024

  Najwyższe koszty ponoszone w spółce z o.o.

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zarządzanie kosztami jest kluczowym elementem skutecznego prowadzenia firmy, ponieważ...

  czytaj więcej
  Miniaturka Dlaczego warto rozwijać biznes w Polsce – postęp technologiczny

  7 czerwca, 2024

  Dlaczego warto rozwijać biznes w Polsce – postęp technologiczny

  Współczesny świat charakteryzuje się dynamicznym postępem technologicznym, który wpływa na różne aspekty życia, w tym na sposób funkcjonowania miast. Duże miasta, dzięki swoim zasobom i infrastrukturze,...

  czytaj więcej
  Miniaturka Facebook Ads – jak działa platforma reklamowa od Facebooka?

  5 czerwca, 2024

  Facebook Ads – jak działa platforma reklamowa od Facebooka?

  W świecie marketingu online narzędzie Facebook Ads stało się jednym z najpotężniejszych narzędzi do promowania produktów i usług. Dzięki ogromnej bazie użytkowników i zaawansowanym możliwościom targetowania,...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów