Gotowe spółki z aktywnym

VAT w Łodzi

 • Uruchom firmę

  w Łodzi w 1 dzień

 • Minimum

  formalności

 • Adres i księgowość
  
w 1 miejscu

Gotowe spółki z aktywnym VAT w Łodzi

Nasza Kancelaria w swojej ofercie posiada gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki komandytowe. Każda nasza spółka została przygotowana do natychmiastowej sprzedaży, ponieważ zadbaliśmy o to, aby spółki zostały zarejestrowane do VAT i VAT-UE (dysponujemy też spółkami, które nie zostały zarejestrowane jako czynni płatnicy) oraz posiadały wszystkie niezbędne numery rejestrowe (KRS, NIP, REGON). Dodatkowym atutem naszej oferty jest fakt, że oferowane podmioty nigdy nie prowadziły żadnej działalności oraz nie posiadają historii. Nasza Kancelaria jest ich pierwszym i jedynym właścicielem. W naszym zapasie dostępne są spółki, które zostały wpisane w rejestr kilka miesięcy temu oraz takie, które na dzień dzisiejszy posiadają kilkuletni już staż.

Posiadamy gotowe spółki z o.o. oraz komandytowe nie tylko w Łodzi, ale także w pozostałych 9 miastach Polski: Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Rzeszów i Lublin.

Nasze gotowe spółki w Łodzi

 • Są w pełni zarejestrowane (KRS, REGON, NIP)

 • Posiadają aktywne numery VAT i VAT-UE

 • Nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej

 • Nie posiadają żadnych długów, obciążeń czy zobowiązań

 • Posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł

 • W umowie spółki dysponują pełnymi 70 kodami PKD

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Liczba gotowych spółek z o.o. z siedzibą w Łodzi

staż: do 6 miesięcy
cena: 3000 zł
Rezerwuj
staż: powyżej 6 miesięcy
cena: 4000 zł
Rezerwuj
staż: powyżej 12 miesięcy
cena: 5000 zł
Rezerwuj
staż: powyżej 2 lat
cena: 6000 zł
Rezerwuj

chwilowo
niedostępne

staż: powyżej 5 lat
cena: 8000 zł

Koszty zakupu gotowej spółki w Łodzi

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł

 • Powyżej 2 lat

  6000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI W ŁODZI

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Już od ponad 10 lat nasza Kancelaria pomaga małym jak i większym firmom oraz wprowadza w świat biznesu młodych przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nasza kancelaria zdążyła opracować sprawdzone procedury działania, które mogą dać Państwu gwarancję bezpieczeństwa, co jest bazowym elementem przy zakupie gotowych spółek.

Szybkość

Sprawdzone i opracowane procedury działania na przestrzeni naszego kilkuletniego doświadczenia na rynku gotowych spółek, pozwoli nam na przeprowadzenie całej transakcji w ciągu 1 dnia. W wyjątkowych i szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję w zasadzie od razu.

Profesjonalizm

Nabyta wiedza i doświadczenie oraz osiągnięta liczba w postaci ponad 1800 sprzedanych gotowych spółek, pozwoli naszym specjalistom na bezbłędne przygotowanie odpowiednich dokumentów zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa.

Kompleksowość

Nasi pracownicy w trakcie realizacji usługi zajmują się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Procedurę sprzedaży spółki rozpoczynamy od sporządzenia umowy sprzedaży udziałów i umówienia terminu u notariusza. Następnie przygotowujemy wniosek ze wszystkimi aktualizacjami do KRS, który w finalnym kroku składamy we właściwym sądzie rejonowym.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 10 miastach w Polsce. Oferujemy dojazd do klienta

Procedurę związaną ze sprzedaży spółek z o.o. możemy przeprowadzić nie tylko w Łodzi, ale także w pozostałych miastach w Polsce i w Czechach w których nasza firma posiada swoje biura tj. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie oraz czeskiej Ostrawie. W naszej usłudze dostępna jest również możliwość dojazdu do innego wyznaczonego miasta w Polsce, jednakże ta opcja jest odpłatna i jej koszt wynosi 500 zł.

Nic też nie stoi na przeszkodzie by mogli Państwo zakupić każdą spółkę z oferty (niezależnie od siedziby) w dowolnie wybranym mieście naszej sieci. Oznacza to, że wybraną spółkę z siedzibą w Krakowie można zakupić w naszym innym oddziale np. w Gdańsku. Miejsce zakupu spółki jest w pełni uwarunkowane od Państwa decyzji i komfortu.

Chęć zakupu spółki zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

Abyśmy mogli prawidłowo przeprowadzić całą transakcję od początku do końca i przygotować wszystkie niezbędne dokumenty do KRS oraz notariusza, zalecamy zgłosić się do naszej Kancelarii odpowiednio wcześniej. Jeden dzień w zupełności wystarczy.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

Oferta naszej Kancelarii posiada również opcję korespondencyjnego zakupu spółki. Należy jednak tutaj zaznaczyć fakt, że sposób ten wydłuża całą procedurę transakcji do kilku dni. Ma to związek z koniecznością fizycznego wysłania podpisanych oryginalnych dokumentów.`

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

Do przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów w celu finalizacji transakcji oraz umówienia notariusza potrzebujemy odpowiednio: danych osób kupujących wybraną spółkę (tu prosimy o dokładne określenie liczby udziałów nabywanych przez poszczególnych wspólników). Dodatkowo potrzebujemy też dane członków nowego zarządu tj. imiona, nazwiska oraz numery PESEL.

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Wszystkie sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane na adresie biura wirtualnego BIURO29.

Usługa biura wirtualnego polega na udostępnianiu adresu do rejestracji i korespondencji innym zewnętrznym podmiotom. Nasza firma BIURO29 prowadzi tego rodzaju działalność już od ponad 12 lat na rynku w Polsce. Oferowana przez nas usługa jest atrakcyjna wśród konkurencji nie tylko z uwagi na korzystne ceny (abonament zaczyna się już od 42 zł netto za miesiąc), ale również z uwagi na brak pakietów i limitów związanych z odbiorem przychodzącej korespondencji. W ramach jednego niskiego abonamentu naszym klientom przysługuje także możliwość swobodnego korzystania z salek konferencyjnych, które dostępne są we wszystkich oddziałach naszego biura: Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie oraz czeskiej Ostravie.
Księgowość
Po skorzystaniu z usług naszej Kancelarii i dokonaniu zakupu gotowej spółki, zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej grupy do której należy Kancelaria Gospodarcza Effekti.

Nasze biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy, świadczy profesjonalne usługi kadrowo-księgowe na terenie 10 miast w Polsce: Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie oraz Lublinie. Z usług naszej księgowości mogą Państwo skorzystać od razu po zakupie nowej spółki od Kancelarii Gospodarczej Effekti. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Założenie spółki
Nasza Kancelaria posiada również w swojej bogatej ofercie usługę związaną z zakładaniem i rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na obszarze całej Polski. Kompleksowo i bezbłędnie rejestrujemy nowe podmioty w zależności od preferencji naszych klientów. Każdą spółkę możemy założyć na dwa sposoby, pierwszy sposób odbywa się za pośrednictwem systemu internetowego S-24, natomiast drugi sposób przebiega w formie tradycyjnej u notariusza, który przygotowuje akt założycielski.
Likwidacja spółki
W ofercie naszej Kancelarii prowadzimy również usługi związane z procesem likwidacji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Możemy Państwu zagwarantować, że nasi pracownicy pomogą Państwu przejść przez całą skomplikowaną procedurę likwidacji firmy oraz prawidłowo przygotują wszystkie niezbędne dokumenty w tym celu.
Firma w Czechach
Nie skupiamy się w działaniach tylko na terenie naszego kraju. Od ponad 5 lat prowadzimy z sukcesem działalność w Czechach. Nasza firma CzechyBiznes.expert świadczy usługi związane z uruchomieniem i prowadzeniem własnego biznesu za naszą południowo-zachodnią granicą. Pomagamy w zakładaniu firm i rejestracji aut lub nowych podmiotów zagranicznych do VAT, które z tytułu prowadzonej działalności potrzebują nowej siedziby i z tego właśnie względu uruchomiliśmy usługę biura wirtualnego w Ostravie.

Gdzie można nas znaleźć

W Łodzi nasza kancelaria znajduje się przy ul. Prez. G. Narutowicza 40/1, 90-135 Łódź
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 118 399

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Czeskie gotowe spółki: Klucz do rozpoczęcia biznesu w Czechach

  27 listopada, 2023

  Czeskie gotowe spółki: Klucz do rozpoczęcia biznesu w Czechach

  Rozpoczęcie własnego przedsięwzięcia to nie tylko wyzwanie, lecz także fascynująca szansa na rozwijanie swoich pomysłów i osiągnięcie sukcesów w świecie biznesu. W świetle tej inspirującej perspektywy,...

  czytaj więcej
  Miniaturka Jak rozpocząć biznes w Czechach?

  24 listopada, 2023

  Jak rozpocząć biznes w Czechach?

  Rozpoczęcie własnej działalności Czechach to ekscytujące wyzwanie, szczególnie dla obywateli Polski, otwierające nowe horyzonty rozwoju. Poniżej przyjrzymy się bliżej kilku efektywnym ścieżkom do rozpoczęcia biznesu w...

  czytaj więcej
  Miniaturka Kiedy warto rozważyć sprzedaż spółki z o.o. zamiast likwidacji?

  20 listopada, 2023

  Kiedy warto rozważyć sprzedaż spółki z o.o. zamiast likwidacji?

  Przedsiębiorcy stają przed ważnym dylematem, decydując się na zakończenie działalności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.). Często pojawia się pytanie: czy warto rozważyć sprzedaż spółki...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów