Gotowe spółki z aktywnym

VAT w Lublinie

 • Uruchom firmę
  w Lublinie w 1 dzień

 • Minimum

  formalności

 • Adres i księgowość 

  w 1 miejscu

Gotowe spółki z aktywnym VAT w Lublinie

W naszej Kancelarii oferujemy gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki komandytowe, które są gotowe do natychmiastowej sprzedaży. Każdy z naszych podmiotów został poprawnie zarejestrowany we wszystkich istotnych urzędach, co oznacza posiadanie ważnych numerów rejestrowych takich jak KRS, NIP i REGON. Oferujemy zarówno spółki zarejestrowane, jak i te niewpisane do rejestru VAT.
Wszystkie dostępne spółki są pozbawione zobowiązań czy długów oraz nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej. Nasza Kancelaria jest pierwszym i jedynym właścicielem każdej z nich. Ceny oferowanych spółek zależą od daty rejestracji danego podmiotu. W naszej ofercie znajdą Państwo spółki z krótszym stażem, jak i te, które zostały zarejestrowane kilka lat temu.

Nasze gotowe spółki dostępne są nie tylko z siedzibą w Lublinie, ale również w innych 9 miastach Polski: Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Szczecin oraz Rzeszów.

Nasze gotowe spółki w Lublinie

 • Posiadają wszystkie niezbędne numery rejestrowe (KRS, REGON, NIP)

 • Są zarejestrowane do VAT i VAT-UE

 • Nigdy nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej

 • Nie posiadają długów, obciążeń czy zobowiązań

 • Posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł

 • W umowie spółki dysponują pełnymi 70 kodami PKD

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Wybierz swoją spółkę z.o.o. w Lublinie

Nazwa spółki numer KRS rejestracja Staż cena Rezerwuj
EROS CENTER Sp. z o.o. 0001037396 2023.05.22 półroczna 4000 zł

EROS CENTER Sp. z o.o.

numer KRS

0001037396

rejestracja

2023.05.22

staż

półroczna

cena

4000 zł

Koszty zakupu gotowej spółki w Lublinie

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł

 • Powyżej 2 lat

  6000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI W LUBLINIE

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Nasza firma działa na polskim rynku od dziesięciu lat. W ciągu tego okresu z powodzeniem sprzedaliśmy ponad 2000 gotowych spółek. Nasze długoletnie doświadczenie w tej branży, w połączeniu z wypracowanymi przez nas strategiami, zapewnia klientom pewność i bezpieczeństwo, co stanowi kluczowy aspekt przy zakupie gotowych spółek.

Szybkość

Nasza Kancelaria zawsze posiada dostępną pulę gotowych spółek oraz kontynuuje prace nad doskonaleniem i optymalizacją procedur działania. Dzięki temu nasi specjaliści są w stanie finalizować całą transakcję w ciągu jednego dnia. Dodatkowo, w przypadku sytuacji nadzwyczajnych i nagłych, możemy przeprowadzić transakcję prawie natychmiastowo.

Profesjonalizm

Nabyta w trakcie długoletniej pracy w branży gotowych spółek wiedza i zdobyte doświadczenia pozwalają nam na skrupulatne przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów. Nasza Kancelaria może poszczycić się sprzedażą ponad 2000 spółek, co jest wyrazem naszego zaangażowania i profesjonalizmu.

Kompleksowość

Podczas świadczenia usługi dla Państwa, zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkich niezbędnych formalności. Procedura rozpoczyna się od przygotowania umów sprzedaży oraz umówienia terminu u notariusza. Kolejnym krokiem jest przygotowanie wniosku aktualizacyjnego do KRS, który następnie składamy w odpowiednim sądzie rejonowym.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 11 miastach. Oferujemy dojazd do klienta

Cały proces zakupu gotowych spółek zrealizujemy dla Państwa nie tylko w Lublinie, ale również w pozostałych oddziałach naszej firmy w Polsce i w Czechach. Mamy biura w miastach takich jak Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Rzeszów, Lublin oraz Ostrawa (Czechy). Dodatkowo, dla Państwa wygody, oferujemy opcję dojazdu do dowolnego miasta w całej Polsce na specjalne życzenie klienta (z dodatkową opłatą w wysokości 500 zł).

Zakup spółki może odbyć się w dowolnym naszym biurze, niezależnie od miejsca, w którym wybrana spółka ma swoją siedzibę. To oznacza, że nawet jeśli spółka ma siedzibę w Poznaniu, transakcję można przeprowadzić w Warszawie czy innym wybranym przez Państwa biurze. Ostatecznie miejsce przeprowadzenia transakcji zależy od Państwa preferencji i wygody.

Chęć zakupu spółki zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

Abyśmy mogli umówić notariusza, przygotować wszystkie potrzebne dokumenty i dokonać pełnej finalizacji transakcji, zalecamy kontakt z naszą Kancelarią przynajmniej dzień wcześniej. W ten sposób będziemy w stanie zapewnić odpowiednią organizację i przygotowanie, aby cały proces przebiegł sprawnie i bez zakłóceń.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

W naszej Kancelarii istnieje również możliwość zakupu gotowej spółki w trybie korespondencyjnym. Biorąc pod uwagę jednak konieczność przesłania wszystkich podpisanych dokumentów za pośrednictwem kuriera, ten proces może nieznacznie wydłużyć czas potrzebny do zakończenia całej transakcji.

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

Aby przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, potrzebujemy od Państwa informacji dotyczących członków nowego zarządu, w tym ich imion, nazwisk oraz numerów PESEL. Ponadto, potrzebujemy również informacji od osób kupujących (wspólników), wraz z dokładnym podaniem, ile procent udziałów każdy z przyszłych wspólników nabywa w spółce. Dopiero po otrzymaniu tych informacji możemy przystąpić do procesu przygotowania dokumentów oraz umówienia terminu u notariusza..

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Wszystkie sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane na adresie biura wirtualnego BIURO29.

Firma BIURO29 specjalizuje się w świadczeniu usług biura wirtualnego, oferując adresy rejestracyjne dla innych podmiotów w 10 miastach w Polsce: Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Lublinie oraz Rzeszowie. Firma posiada również oddział w Ostrawie (Czechy). Abonamenty biura wirtualnego zaczynają się już od 42 zł netto za miesiąc, co zapewnia klientom pełną obsługę korespondencji (łącznie ze skanowaniem listów bez limitów) oraz dostęp do sal konferencyjnych w wyżej wymienionych miastach. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy.
Księgowość
Po skorzystaniu z usług naszej Kancelarii i dokonaniu zakupu gotowej spółki, zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej grupy, do której należy Kancelaria Gospodarcza Effekti.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PG Partner Gospodarczy, która specjalizuje się w profesjonalnych usługach księgowych oraz kadrowych. Spółka nabyta od naszej kancelarii ma możliwość skorzystania z tych kompleksowych usług i podpisania umowy już w dniu zakupu. Nasze biuro rachunkowe działa w 10 miastach w Polsce: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Lublinie oraz Rzeszowie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Założenie spółki
W naszej Kancelarii świadczymy także usługi związane z zakładaniem i rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Procedurę możemy przeprowadzić na dwa sposoby: pierwszym z nich jest rejestracja spółki w systemie internetowym S-24, a drugim to wizyta u notariusza w celu sporządzenia aktu założycielskiego. Nasza Kancelaria oferuje także wsparcie w zakładaniu spółek na terenie całej Polski.
Likwidacja spółki
Wieloletnie doświadczenie w branży i tematyce spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, pozwoliło nam utworzyć usługę związaną z szerokim procesem likwidacji. Wiedza oraz nabyte umiejętności pozwolą nam sukcesywnie przeprowadzić całą procedurę.
Firma w Czechach
Nasza firma CzechyBiznes.expert i prowadzi działalność na terenie Czech. Jeśli planują Państwo rozpoczęcie własnego biznesu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biura wirtualnego zlokalizowanego w Ostrawie. Ponadto, oferujemy usługi zakładania i sprzedaży gotowych spółek s.r.o., które są gotowe do natychmiastowej transakcji. Nasze wsparcie obejmuje także kwestie rejestracji samochodów oraz zagranicznych podmiotów do systemu VAT.

Lokalizacja naszej Kancelarii w Lublinie

W Lublinie nasza kancelaria znajduje się przy ul. Kowalska 5 lokal 203, 20-115 Lublin
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 103 731

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość
  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Czeskie gotowe spółki: Klucz do rozpoczęcia biznesu w Czechach

  27 listopada, 2023

  Czeskie gotowe spółki: Klucz do rozpoczęcia biznesu w Czechach

  Rozpoczęcie własnego przedsięwzięcia to nie tylko wyzwanie, lecz także fascynująca szansa na rozwijanie swoich pomysłów i osiągnięcie sukcesów w świecie biznesu. W świetle tej inspirującej perspektywy,...

  czytaj więcej
  Miniaturka Jak rozpocząć biznes w Czechach?

  24 listopada, 2023

  Jak rozpocząć biznes w Czechach?

  Rozpoczęcie własnej działalności Czechach to ekscytujące wyzwanie, szczególnie dla obywateli Polski, otwierające nowe horyzonty rozwoju. Poniżej przyjrzymy się bliżej kilku efektywnym ścieżkom do rozpoczęcia biznesu w...

  czytaj więcej
  Miniaturka Kiedy warto rozważyć sprzedaż spółki z o.o. zamiast likwidacji?

  20 listopada, 2023

  Kiedy warto rozważyć sprzedaż spółki z o.o. zamiast likwidacji?

  Przedsiębiorcy stają przed ważnym dylematem, decydując się na zakończenie działalności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.). Często pojawia się pytanie: czy warto rozważyć sprzedaż spółki...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów