Gotowe spółki z aktywnym

VAT w Warszawie

 • Uruchom firmę
  
w Warszawie w 1 dzień

 • Minimum
  
formalności

 • Adres i księgowość

  w 1 miejscu

Gotowe spółki z aktywnym VAT w Warszawie

W ofercie naszej Kancelarii znajdą Państwo gotowe spółki z o.o. oraz komandytowe zarówno z aktywnym numerem VAT jak i te które nie zostały jeszcze zarejestrowane jako czynni płatnicy. Nasze spółki przygotowane są do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Posiadają wszystkie niezbędne numery rejestrowe (KRS, NIP, REGON). Dysponujemy zarówno młodymi spółkami, które założone zostały w ostatnich tygodniach oraz takimi, które posiadają dłuższy staż na rynku (od 6 miesięcy do ponad 5 lat). Oferowane przez nas spółki nie prowadziły żadnych operacji, nie mają podpisanych żadnych umów oraz są wolne od jakichkolwiek zobowiązań czy długów. Kancelaria Gospodarcza Effekti jest ich pierwszym i jedynym właścicielem.

Oferowane przez nas gotowe spółki z o.o. oraz komandytowe są dostępne z siedzibą w Warszawie oraz pozostałych 9 miastach Polski: Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Lublinie oraz Rzeszowie.

Nasze gotowe spółki w Warszawie

 • Posiadają wszystkie niezbędne numery rejestrowe (KRS, REGON, NIP)

 • Są w pełni zarejestrowane do VAT i VAT-UE

 • Nie prowadziły działalności gospodarczej (tzw. czyste spółki)

 • Nie posiadają żadnych długów, obciążeń czy zobowiązań

 • Posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł

 • W umowie spółki dysponują pełnymi 70 kodami PKD

DOSTĘPNE SPÓŁKI

Wybierz swoją spółkę z.o.o. w Warszawie

Nazwa spółki numer KRS rejestracja Staż cena Rezerwuj
TONTOM HANDLUNG Sp. z o.o. 0001085817 2024.02.05 nowa 2500 zł
MOMENT PLUS Sp. z o.o. 0001085749 2024.02.05 nowa 2500 zł
REDO TRADING Sp. z o.o. 0001009029 2022.12.20 roczna 5000 zł
HAYES EXPERT Sp. z o.o. 0001006956 2022.12.07 roczna 5000 zł
PIRYT STUDIO Sp. z o.o. 0000966549 2022.04.20 2 letnia 6000 zł

TONTOM HANDLUNG Sp. z o.o.

numer KRS

0001085817

rejestracja

2024.02.05

staż

nowa

cena

2500 zł

MOMENT PLUS Sp. z o.o.

numer KRS

0001085749

rejestracja

2024.02.05

staż

nowa

cena

2500 zł

REDO TRADING Sp. z o.o.

numer KRS

0001009029

rejestracja

2022.12.20

staż

roczna

cena

5000 zł

HAYES EXPERT Sp. z o.o.

numer KRS

0001006956

rejestracja

2022.12.07

staż

roczna

cena

5000 zł

PIRYT STUDIO Sp. z o.o.

numer KRS

0000966549

rejestracja

2022.04.20

staż

2 letnia

cena

6000 zł

Koszty zakupu gotowej spółki w Warszawie

Spółka z aktywnym VAT

 • Do 6 miesięcy (nowa)

  2500 zł

 • Powyżej 6 miesięcy

  4000 zł

 • Powyżej 12 miesięcy

  5000 zł

 • Powyżej 2 lat

  6000 zł

 • Powyżej 3 lat

  7000 zł

 • Powyżej 5 lat

  8000 zł

 • Spółka rejestrowana elektronicznie przez system S-24
 • Nadane numery KRS, NIP, REGON
 • Bez historii, długów, zobowiązań
 • Kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł
 • Przygotowanie wszystkich dokumentów do KRS
 • Przygotowanie pomoc w wysłaniu wniosku aktualizacyjnego do KRS
 • Przygotowanie i pomoc w wysłaniu zgłoszeń CRBR
 • Pomoc w znalezieniu księgowości
Rezerwuj spółkę
Miniaturka korzysci

Dodatkowe korzyści

przy zakupie spółki

Wirtualne Biuro

100 zł netto

adres dla firmy na 6 miesiecy


oszczędzasz

440 zł netto

Księgowość dla spółki

50% rabatu

przez pierwsze 3 miesiące umowy


oszczędzasz

min. 825 zł netto

Łączna wartość korzyści min. 1265 zł netto

obrazek smuga

ŁĄCZNE KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI W WARSZAWIE

Cena spółki

2500 zł

Koszty notarialne

od 150 zł

Opłata sądowa

350 zł

ŁĄCZNIE

od 3000 zł

*kwota zależna od stażu spółki
**kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 150 zł brutto.
***kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokonuje się żadnych zmian w umowie spółki (np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć ok. 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać? obrazek

Bezpieczeństwo

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz opracowanie określonych i sprawdzonych schematów działań sprawia, że oferowane przez nas usługi dają Państwu gwarancję bezpieczeństwa, co jest kluczowym elementem przy zakupie gotowych spółek. Nasza działalność na rynku Polsce funkcjonuje już od 10 lat. Przez ten czas sprzedaliśmy ponad 2000 spółek.

Szybkość

Wspomniane doświadczenie, opracowane i wielokrotnie sprawdzone procedury działania, jak również stała liczba posiadanych gotowych spółek w zapasie, umożliwia nam zrealizowanie transakcji w ciągu 1 dnia. W szczególnych oraz nagłych przypadkach jesteśmy w stanie przygotować i przeprowadzić transakcję niemalże od ręki.

Profesjonalizm

W historii usług naszej Kancelarii można znaleźć m.in. ponad 2000 sprzedanych gotowych spółek. Pozyskana przy tym wiedza oraz wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów daje Państwu gwarancję, że wszystkie dokumenty zostaną przygotowane prawidłowo oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Kompleksowość

W momencie realizowania dla Państwa naszych usług, zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Cała procedurę rozpoczynamy od przygotowanie umowy sprzedaży, umawiamy notariusza, generujemy wniosek aktualizacyjny do KRS, a następnie składamy go we właściwym sądzie rejonowym.

0

lat na rynku

0

sprzedanych spółek

0

biur w 2 krajach

0

spółek w ofercie

Szczegółowe informacje związane z zakupem spółki z o.o.

Spółki w 10 miastach w Polsce. Oferujemy dojazd do klienta

Pełen proces zakupu naszych spółek przeprowadzamy nie tylko w Warszawie, ale także w naszych pozostałych oddziałach w Polsce i w Czechach: Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie oraz czeskiej Ostrawie. Na specjalne życzenie naszych klientów oferujemy również dojazd do dowolnego miasta w całej Polsce. W takim przypadku doliczamy opłatę w wysokości 500 zł.


Cały proces sprzedaży spółek może zostać przeprowadzony w dowolnym naszym biurze, bez względu na to, gdzie wybrana spółka ma siedzibę. Oznacza to, że przykładową spółkę z siedzibą w Warszawie można zakupić w Poznaniu itd. Miejsce zakupu może być w pełni uzależnione od Państwa wygody.

Chęć zakupu spółki zgłoś nam przynajmniej 1 dzień wcześniej

W celu zakupu przeprowadzenia całej transakcji zalecamy zgłosić się do naszej Kancelarii przynajmniej 1 dzień wcześniej. Dzięki temu zyskamy czas na umówienie notariusza i przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów.

Nasze spółki kupisz również korespondencyjnie

Zakup spółki jest również możliwy w sposób korespondencyjny. W takim jednak przypadku czas potrzebny do zrealizowania całej procedury wydłuża się do kilku dni. Wynika to z konieczności przesłania wszystkich podpisanych dokumentów kurierem.

Aby przygotować dokumenty sprzedaży, będziemy potrzebować Twoich danych osobowych

W celu przygotowania dokumentów do przeprowadzenia całej transakcji potrzebujemy: danych osób kupujących daną spółkę wraz z informacją jaki procent udziałów nabywają poszczególne osoby. Dodatkowo wymagane są dane członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL). Po otrzymaniu wskazanych informacji przygotowujemy dokumenty i umawiamy notariusza.

Niniejsza oferta (propozycja) kierowana jest do osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w ramach nabywanej spółki, w szczególności w oparciu o wyszczególnione w umowie spółki kody Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz zamierzających przejąć w całości kontrolę nad nabywaną spółką. Jednocześnie przedmiotowa oferta (propozycja) nie jest ofertą sprzedaży udziałów spółki w celach inwestycyjnych w rozumieniu przepisów dodanych ustawą z dnia 07 lipca 2022 roku o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom.

Dodatkowe usługi po zakupie spółki

Wirtualne biuro
Wszystkie sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane na adresie biura wirtualnego BIURO29.

BIURO29 to marka należąca do naszej spółki Grupa Farkas sp. z o.o., jest to wirtualne biuro, które udostępnia adres do rejestracji dla firm w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie oraz w czeskiej Ostrawie. W ramach abonamentu firma zapewnia również pełną obsługę korespondencji (w tym skanowanie listów bez limitów) oraz dostęp do sal konferencyjnych we wszystkich biurach sieci (w tym także w Czechach). Ceny zaczynają się już od 60 zł netto za miesiąc. Wszystkie formalności można załatwić w 1 miejscu w dniu zakupu spółki.
Księgowość
Po skorzystaniu z usług naszej Kancelarii i dokonaniu zakupu gotowej spółki, zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej grupy, do której należy Kancelaria Gospodarcza Effekti.

Nabyta od naszej kancelarii gotowa spółka może również skorzystać z profesjonalnych usług księgowych oraz kadrowych świadczonych przez naszą firmę PG Partner Gospodarczy. Umowę na świadczenie usług księgowych i kadrowych można podpisać w dniu zakupu spółki. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Lublinie oraz Rzeszowie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Założenie spółki
W naszej kancelarii oferujemy również usługę zakładania i rejestracji nowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na obszarze całej Polski. W zależności od preferencji naszych klientów zakładamy spółki w systemie internetowym S-24 lub w tradycyjny sposób, czyli z aktem założycielskim sporządzanym u notariusza.
Likwidacja spółki
Kancelaria Effekti świadczy również usługi związane z procesem likwidacji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu członków naszego zespołu oraz nabytej wiedzy, otrzymują Państwo gwarancję, że proces likwidacji spółki przeprowadzony będzie sprawnie, prawidłowo i skutecznie.
Firma w Czechach
CzechyBiznes.expert jest marką należącą do spółki Skupina Farkas Česko s.r.o. z siedzibą w Ostrawie. Nasza firma świadczy usługi związane z uruchamianiem biznesu w Czechach, w tym m.in. sprzedaż gotowych spółek sro (sp. z o.o.), zakładanie takich spółek na zlecenie klienta, zakładanie jednoosobowej działalności w Czechach, rejestracja do VAT w Czechach podmiotów zagranicznych, rejestracja aut, a także wirtualne biuro z siedzibą w Ostravie.

Lokalizacja naszej Kancelarii w Warszawie

W Warszawie nasza kancelaria znajduje się przy ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Telefon kontaktowy: 531 120 288

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość
  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość

  Blog

  Dowiedz się więcej o spółkach z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga i zapoznania się z opracowanymi tam materiałami. Dostępne treści mogą Państwu pomóc znaleźć zarówno podstawowe jak i rozszerzone treści związane ze spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkami komandytowymi. Informujemy dodatkowo, że nasz blog jest w pełni darmowy i nie wymaga zakładania konta użytkownika.

  Ostatnie wpisy

  Miniaturka Sprzedaż gotowych spółek: Procedury i etapy

  22 kwietnia, 2024

  Sprzedaż gotowych spółek: Procedury i etapy

  Sprzedaż gotowych spółek w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu stanowi alternatywną metodę rozpoczęcia działalności. Procedura ta pozwala uniknąć skomplikowanych formalności i przyspieszyć start na rynku. W niniejszym...

  czytaj więcej
  Miniaturka Czym jest adres wirtualny dla spółki?

  19 kwietnia, 2024

  Czym jest adres wirtualny dla spółki?

  Wraz z rosnącą popularnością pracy zdalnej, firmy coraz częściej szukają elastycznych rozwiązań biznesowych, w tym także w kwestii siedziby. Jednym z takich rozwiązań jest adres wirtualny...

  czytaj więcej
  Miniaturka Procedury likwidacji spółki z o.o. w Polsce

  15 kwietnia, 2024

  Procedury likwidacji spółki z o.o. w Polsce

  Likwidacja spółki z o.o. jest procesem kompleksowym i wymagającym, który wiąże się z rozwiązaniem firmy oraz uregulowaniem wszelkich zobowiązań. W Polsce istnieje szereg procedur, które należy...

  czytaj więcej
  Więcej artykułów