Ile kosztuje założenie spółki z o.o.?

Obrazek wpisu

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (spółki z o.o.) to proces, który wiąże się z różnymi aspektami i wymaga starannego planowania. W dzisiejszym świecie, gdzie technologia odgrywa kluczową rolę, coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na zakładanie spółek online. Kancelaria Gospodarcza Effekti, istniejąca od ponad 10 lat, oferuje profesjonalne usługi zakładania spółek z o.o. zarówno online (przez S-24) jak i tradycyjnie (przez notariusza), dbając o satysfakcję klienta.

Profesjonalne założenie spółki z o.o. z Kancelarią Effekti

Kancelaria Gospodarcza Effekti może poszczycić się ponad 10-letnim doświadczeniem w zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. To znaczący okres, w którym zdobyła nie tylko fachową wiedzę, ale również zyskała zaufanie licznych klientów. Efektywność działania oraz profesjonalizm są priorytetami, które wyróżniają tę kancelarię na rynku.

Ile kosztuje założenie spółki z o.o.?

Warto podkreślić, że Kancelaria Gospodarcza Effekti oferuje usługi zakładania spółek z o.o. w cenie już od 600 zł netto. Ta konkurencyjna cena idzie w parze z transparentnością i klarownością, co pozwala klientom dokładnie wiedzieć, z jakimi kosztami muszą się liczyć na etapie założenia spółki.

Aby skorzystać z oferty Kancelarii Effekti, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową: zakladanie-spolek.
ile kosztuje założenie spółki z o.o.

Zakładanie spółek online – Szybkość i wygoda przez system S-24

W dobie internetu i cyfryzacji, zakładanie spółek online staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Kancelaria Gospodarcza Effekti umożliwia klientom skorzystanie z usługi zakładania spółek przez S-24, co przekłada się na szybkość i wygodę całego procesu.

Zakładanie spółek online przy użyciu systemu S-24 to prosty proces, który obejmuje kilka kroków. Klient w łatwy sposób wypełnia niezbędne dokumenty, a następnie, po sprawdzeniu i akceptacji przez specjalistów z Kancelarii Effekti, można już cieszyć się z założonej spółki.
zakładanie spółek notariusz

Zakładanie spółek tradycyjnie – Notariusz jako gwarant bezpieczeństwa

Niektórzy przedsiębiorcy wciąż preferują tradycyjny sposób zakładania spółek z o.o. Kancelaria Gospodarcza Effekti również oferuje tę opcję, pozostawiając klientom pełną swobodę wyboru.

Zakładanie spółek tradycyjnie, poprzez notariusza, gwarantuje profesjonalizm oraz pełne bezpieczeństwo procesu. Kancelaria Effekti współpracuje z doświadczonymi notariuszami, co stanowi dodatkową wartość dla klientów poszukujących tradycyjnego podejścia do założenia spółki.

Warto pamiętać

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może być procesem klarownym, efektywnym i dostosowanym do indywidualnych preferencji przedsiębiorcy. Kancelaria Gospodarcza Effekti, dzięki swojemu doświadczeniu, oferuje kompleksowe usługi zarówno online, przez S-24, jak i tradycyjnie, poprzez notariusza. Sprawdź naszą ofertę na stronie kancelaria-effekti.pl/zakladanie-spolek/ i przekonaj się, jak prosto można założyć spółkę z o.o. z pomocą profesjonalistów.


Więcej powiązanych artykułów

Miniaturka Zakładanie spółki a prawo podatkowe

24 października, 2023

Zakładanie spółki a prawo podatkowe

Zakładanie spółki jest ważnym krokiem dla wielu przedsiębiorców. Wybór odpowiedniej formy prawnej ma istotny wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej, a także na obciążenia podatkowe. W tym...

czytaj więcej
Miniaturka Zakładanie spółek w systemie S-24: Szybki i efektywny proces rejestracji

6 października, 2023

Zakładanie spółek w systemie S-24: Szybki i efektywny proces rejestracji

Rejestracja spółek to kluczowy krok dla przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jednym z najnowocześniejszych i najwygodniejszych rozwiązań w Polsce jest system S-24, który umożliwia zakładanie spółek...

czytaj więcej
Miniaturka Krajowy Plan Odbudowy: Dlaczego warto rozpocząć biznes w 2024 roku?

12 stycznia, 2024

Krajowy Plan Odbudowy: Dlaczego warto rozpocząć biznes w 2024 roku?

W obliczu wyzwań gospodarczych, jakie niosła za sobą pandemia COVID-19, Polska wprowadza Krajowy Plan Odbudowy (KPO), mający na celu wsparcie odbudowy i modernizacji kraju. Plan ten...

czytaj więcej
Więcej artykułów

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Inne Usługi Naszej Grupy

  Księgowość

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Księgowość dla spółki 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące umowy

  oszczędzasz min. 825 zł netto

  Wirtualne biuro

  • Adres do rejestracji i korespondencji
  • Odbiór listów i paczek
  • Powiadomienia o odbiorze (e-mail)
  • Skanowanie listów bez limitów
  • Bezpłatny numer telefonu
  • Bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
  • Panel klienta 24/7
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Wirtualne Biuro 100 zł netto adres dla firmy na 6 miesięcy

  oszczędzasz 440 zł netto

  Firma w Czechach

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź