Zakładanie spółek z o.o. z Kancelarią Gospodarczą Effekti

Obrazek wpisu

Zakładanie spółek z o.o.: Pełen profesjonalizm w procesie tworzenia biznesu

Zakładanie spółek to kluczowy krok w drodze do samodzielnego prowadzenia biznesu. Proces ten wymaga skomplikowanych działań prawnych, a wybór właściwej kancelarii prawnej może znacznie ułatwić i przyspieszyć cały proces. W tym kontekście warto przyjrzeć się szczegółowo ofercie Kancelarii Effekti, której profesjonalizm i doświadczenie wpisują się w oczekiwania przedsiębiorców.

Proces zakładania spółek z Kancelarią Gospodarczą Effekti

Konsultacje: Indywidualne podejście do klienta
Pierwszym etapem procesu zakładania spółki z o.o. w Kancelarii Effekti są konsultacje z doświadczonymi prawnikami. To tutaj zaczyna się indywidualne podejście do klienta, gdzie specjaliści dokładnie analizują plany przedsiębiorcy i pomagają zrozumieć wszystkie aspekty związane z tworzeniem spółki.

Wybór sposobu rejestracji
Na podstawie konsultacji prawnicy pomagają w wyborze najodpowiedniejszej formy zakładania spółki z o.o. W ofercie Kancelarii dostępne są dwie możliwości rejestracji spółek. Pierwszy z nich to elektroniczny sposób rejestracji za pośrednictwem systemu S-24. Drugim natomiast jest tradycyjny sposób, który odbywa się u notariusza.

Zakładanie spółek i przygotowanie dokumentów
Kancelaria Effekti zajmuje się kompleksowym przygotowaniem wszelkich dokumentów niezbędnych do rejestracji spółki. Specjaliści przygotowują umowę spółki oraz wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne, eliminując tym samym ryzyko pomyłek i błędów.

Rejestracja w KRS: Skuteczność procesu
Po sporządzeniu dokumentów, Kancelaria składa je w imieniu klienta do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). To gwarantuje szybką i efektywną rejestrację spółki, pozostawiając przedsiębiorcy czas na skupienie się na innych aspektach rozwoju biznesu.

Otrzymywanie dokumentów rejestracyjnych: Pełne zabezpieczenie
Po zakończeniu procesu rejestracji, klient otrzymuje kompletną dokumentację rejestracyjną potwierdzającą legalne istnienie spółki z o.o. To ważne zabezpieczenie prawne, które pozwala na bezproblemowe prowadzenie działalności.

Sposoby rejestracji spółek z o.o.

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to ważny krok, który wiąże się z wieloma decyzjami. Jedną z kluczowych decyzji jest wybór sposobu rejestracji. Założenie spółki u notariusza to znane i sprawdzone rozwiązanie, ale coraz częściej przedsiębiorcy wybierają zakładanie spółki przez Internet.

1. Elektroniczna rejestracja spółek za pośrednictwem systemu S-24
Jedną z opcji szybkiej i ekonomicznej rejestracji spółki jest korzystanie z elektronicznego systemu S-24. W tym przypadku, przy wykorzystaniu prostego wzorca umowy spółki, cały proces jest znacznie szybszy i tańszy. Warto jednak zauważyć, że ta forma rejestracji jest dostępna jedynie dla osób posiadających profil zaufany lub podpis kwalifikowany. Posiadając jeden z tych autoryzowanych podpisów, przedsiębiorca może skorzystać z wygodnego procesu elektronicznego, oszczędzając zarówno czas, jak i koszty związane z tradycyjnymi formami rejestracji.

2. Tradycyjna rejestracja spółek u notariusza
Alternatywnie, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z tradycyjnej formy rejestracji spółki poprzez notariusza. W tym przypadku, przygotowywany jest akt założycielski spółki, który wymaga formalnego sporządzenia przez notariusza. Chociaż ta opcja jest nieco droższa i zazwyczaj wiąże się z dłuższym czasem rejestracji w systemie Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), niesie za sobą pewne korzyści. Przede wszystkim umożliwia ona przygotowanie bardziej kompleksowej umowy spółki, dostosowanej do specyfiki przedsięwzięcia. Ponadto, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają profilu zaufanego, oraz dla obcokrajowców, którzy nie mają numeru PESEL, a mimo to pragną rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce.
zakładanie spółek u notariusza

Obie opcje mają swoje zalety i wady, a wybór między nimi zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji przedsiębiorcy. Elektroniczna rejestracja jest szybka i ekonomiczna, podczas gdy tradycyjna rejestracja u notariusza oferuje większą elastyczność w kształtowaniu treści umowy spółki, co może być kluczowe dla przedsięwzięć o bardziej skomplikowanej strukturze.

Profesjonalne Doradztwo i Przystępne Ceny

Kancelaria Effekti nie tylko dostarcza informacji na temat różnic między formami prawnej, ale również oferuje profesjonalne doradztwo, które pomaga przedsiębiorcy podjąć najlepszą decyzję. Prawnicy zwracają uwagę na indywidualne potrzeby klienta, wspierając go na każdym etapie wyboru formy prawnej.

Warto podkreślić, że mimo profesjonalizmu, Kancelaria Effekti utrzymuje atrakcyjne ceny za swoje usługi. Przystępne stawki w połączeniu z kompleksowym doradztwem sprawiają, że wybór formy prawnej z Kancelarią Effekti staje się nie tylko mądrym, ale również ekonomicznym krokiem w kierunku zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

W skrócie, Kancelaria Effekti to partner, który nie tylko pomaga w procesie zakładania spółki z o.o., ale także zapewnia wsparcie na każdym etapie, zwracając uwagę na indywidualne potrzeby klienta.


Więcej powiązanych artykułów

Miniaturka Dlaczego warto zakładać sklepy internetowe?

1 grudnia, 2023

Dlaczego warto zakładać sklepy internetowe?

W dzisiejszych czasach, świat handlu przenosi się coraz bardziej do przestrzeni wirtualnej, otwierając nieograniczone możliwości dla przedsiębiorców. Zakładanie sklepów internetowych staje się coraz popularniejsze, a wiele...

czytaj więcej
Miniaturka Krajowy Plan Odbudowy: Dlaczego warto rozpocząć biznes w 2024 roku?

12 stycznia, 2024

Krajowy Plan Odbudowy: Dlaczego warto rozpocząć biznes w 2024 roku?

W obliczu wyzwań gospodarczych, jakie niosła za sobą pandemia COVID-19, Polska wprowadza Krajowy Plan Odbudowy (KPO), mający na celu wsparcie odbudowy i modernizacji kraju. Plan ten...

czytaj więcej
Miniaturka Obowiązki właścicieli spółki z o.o. w Polsce

1 marca, 2024

Obowiązki właścicieli spółki z o.o. w Polsce

Współpraca biznesowa w ramach spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) to popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Spółka z o.o. charakteryzuje się elastyczną strukturą...

czytaj więcej
Więcej artykułów

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Inne Usługi Naszej Grupy

  Księgowość

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Księgowość dla spółki 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące umowy

  oszczędzasz min. 825 zł netto

  Wirtualne biuro

  • Adres do rejestracji i korespondencji
  • Odbiór listów i paczek
  • Powiadomienia o odbiorze (e-mail)
  • Skanowanie listów bez limitów
  • Bezpłatny numer telefonu
  • Bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
  • Panel klienta 24/7
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Wirtualne Biuro 100 zł netto adres dla firmy na 6 miesięcy

  oszczędzasz 440 zł netto

  Firma w Czechach

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź