Dlaczego warto kupić gotowe spółki ze stażem?

Obrazek wpisu

Gotowe spółki stażowe z aktywnym numerem VAT stanowią atrakcyjną opcję dla przedsiębiorców poszukujących szybkiego startu w biznesie. Oto kilka kluczowych korzyści z zakupu takiej spółki:

Gotowe spółki ze stażem – główne korzyści

Szybki start biznesu bez długiego oczekiwania:
Gotowe spółki stażowe nie prowadziły dotychczasowej działalności, co oznacza, że są gotowe do natychmiastowego rozpoczęcia operacji biznesowych. Przedsiębiorcy oszczędzają czas, który zazwyczaj jest potrzebny na rejestrację nowej firmy i oczekiwanie na wszelkie formalności.

Numer VAT i rejestracyjne formalności:
Posiadanie aktywnego numeru VAT PL/EU oraz zarejestrowanej spółki z kompletem numerów identyfikacyjnych (KRS, NIP, REGON) ułatwia wszelkie transakcje handlowe. Nowi właściciele mogą unikać uciążliwych procedur związanych z rejestracją i uzyskiwaniem tych numerów.

Udział w konkursach i przetargach:
Gotowe spółki stażowe mają możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju konkursach ofertowych, przetargach czy aukcjach. To otwiera przed przedsiębiorcą szanse na zdobycie nowych kontraktów i projektów.

Możliwość starań o dotacje:
Posiadanie spółki z pewnym stażem umożliwia ubieganie się o różnego rodzaju dotacje i środki finansowe. Instytucje udzielające dotacji często wymagają, aby firma istniała przez pewien okres, co jest spełnione w przypadku gotowej spółki stażowej.

Pozytywny wizerunek i doświadczenie:
Spółki stażowe wpisane do rejestru od kilku lat cieszą się pozytywnym wizerunkiem. Posiadanie stażu w rejestrze sugeruje stabilność i zaufanie, co może wpływać korzystnie na relacje z partnerami biznesowymi, klientami czy bankami.

Łatwiejszy dostęp do finansowania:
Firma z historią może mieć łatwiejszy dostęp do finansowania. Banki i inne instytucje finansowe często bardziej ufają firmom, które istnieją od pewnego czasu, co może ułatwić uzyskanie kredytów czy innych form wsparcia finansowego.

Promocja na gotowe spółki ze stażem

Warto również zaznaczyć, że na chwilę obecną przedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji na zakup gotowych spółek stażowych. Nasza Kancelaria wystartowała w tym miesiącu z nową ofertą specjalną. To doskonała okazja dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej zoptymalizować koszty początkowe swojego biznesu – Zapraszamy do naszej strony po więcej informacji.
Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych gotowych spółkach stażowych, korzyściach z ich zakupu oraz aktualnych promocjach, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej. Tam znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące dostępnych spółek, warunków zakupu oraz możliwych dodatkowych usług.

Podsumowanie

Decydując się na zakup gotowej spółki ze stażem, inwestujesz nie tylko w firmę, ale także w efektywność i przyszłość swojego biznesu. To strategiczne posunięcie, które może znacząco przyspieszyć Twój start na rynku i otworzyć nowe możliwości biznesowe.
W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, nasz zespół obsługi klienta jest gotowy do udzielenia pomocy. Skorzystaj z okazji, skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż z solidnym fundamentem gotowej spółki stażowej.


Więcej powiązanych artykułów

Miniaturka DOPŁATY W SPÓŁCE Z O.O.

4 sierpnia, 2022

DOPŁATY W SPÓŁCE Z O.O.

Pojęcie dopłat Dopłaty to obowiązkowe świadczenie wspólników na rzecz spółki, których zasady uiszczania przez wspólników określone są umową spółki oraz doprecyzowane uchwałą wspólników. Dopłaty powiększają majątek...

czytaj więcej
Miniaturka ODDZIAŁ PRZEDSIĘBIORCY ZAGRANICZNEGO W POLSCE

5 września, 2022

ODDZIAŁ PRZEDSIĘBIORCY ZAGRANICZNEGO W POLSCE

Zagadnienie zakładania i funkcjonowania oddziału przedsiębiorcy zagranicznego jest uregulowane w przepisach ustawy o zasadach uczestnictwa przedsiębiorców zagranicznych i innych osób zagranicznych w obrocie gospodarczym na terytorium...

czytaj więcej
Miniaturka ODPOWIEDZIALNOŚĆ WSPÓLNIKÓW ZA ZOBOWIĄZANIA SPÓŁKI Z O.O.

8 stycznia, 2022

ODPOWIEDZIALNOŚĆ WSPÓLNIKÓW ZA ZOBOWIĄZANIA SPÓŁKI Z O.O.

Co z tą nazwą? Nazwa „spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” sugeruje w odniesieniu do tego rodzaju spółki kapitałowej istnienie odpowiedzialności, która w jakiś niesprecyzowany sposób podlega ograniczeniu,...

czytaj więcej
Więcej artykułów

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy obrazek

Formularz kontaktowy

  Otrzymaliśmy łącznie
  Otrzymaliśmy łącznie
  opinii
  ze średnią ocen
  Jarosław Olejnik
  Jarosław Olejnik
  09:35 23 May 23
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i... formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.czytaj więcej
  Michal Skrzypek
  Michal Skrzypek
  09:46 19 May 23
  Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam.
  Radosław M
  Radosław M
  12:54 18 May 23
  Zdecydowanie polecam! Miło się współpracuje z profesjonalistami.
  Tomasz Łęgowik
  Tomasz Łęgowik
  17:26 02 Mar 23
  Dasha Investment, z wielką przyjemnością udziela rekomendacji Firmie Kancelaria Gospodarcza Effekti za profesjonalne... przygotowanie procesu sprzedania dla mnie gotowej spółki. Przygotowanie wszystkich prawnych dokumentów, czas w jakim usługa została przeprowadzona i zrealizowana Aktem Notarialnym , nie podlega dyskusji. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wymaga pełnego rozgłosu w mediach społecznościowych oraz branżowych. Firma Kancelaria Gospodarcza Effekti posiada w dyspozycji Radców Prawnych, Biuro Księgowe oraz Kancelarię Notarialną.Dasha Investment posiada również biuro wirtualne, które bez jakichkolwiek zastrzeżeń, obsługiwane jest przez BIURO 29.Wszelkie niezbędne czynności na etapie biura wirtualnego spełniają moje oczekiwania i jestem usatysfakcjonowany.Niniejszym polecam współpracę z Firmą Kancelaria Gospodarcza Effekti oraz BIURO 29.czytaj więcej
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader

  Referencje

  • Jarosław Wachowiak

   Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta. Korzystam z usług biura już prawie rok. Bardzo polecam małym przedsiębiorcom – sprawne i dobrze zorganizowane biuro

   zobacz całość
  • Jarosław Olejnik

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Cały proces zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Wszystkie dokumenty i formalności dostarczone / dotrzymane na czas, co pozwoliło szybko zacząć działalność nowej spółki. Serdecznie podziękowania dla Pani Kasi z biura w Warszawie za doradztwo i pomoc sfinalizowaniu transakcji oraz miły kontakt.

   zobacz całość

  Inne Usługi Naszej Grupy

  Księgowość

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Księgowość dla spółki 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące umowy

  oszczędzasz min. 825 zł netto

  Wirtualne biuro

  • Adres do rejestracji i korespondencji
  • Odbiór listów i paczek
  • Powiadomienia o odbiorze (e-mail)
  • Skanowanie listów bez limitów
  • Bezpłatny numer telefonu
  • Bezpłatny dostęp (10h) do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach
  • Panel klienta 24/7
  Sprawdź

  Dodatkowe korzyści przy zakupie spółki

  Wirtualne Biuro 100 zł netto adres dla firmy na 6 miesięcy

  oszczędzasz 440 zł netto

  Firma w Czechach

  • Doradztwo księgowe i podatkowe
  • Reprezentacja klienta przed urzędami
  • Doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów
  • Wysokie ubezpieczenie OC
  • Niezwykle sympatyczny zespół
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Współpraca z licznymi cudzoziemcami
  • Wieloletni staż na rynku
  Sprawdź