Profesjonalne zakładanie 
spółek z o.o.

  • Załóż spółkę w jeden dzień

  • Cena już od 600 zł netto

  • All-inlusive (koszty i opłaty w cenie)

Zarejestruj spółkę z nami

Kancelaria Gospodarcza EFFEKTI oprócz gotowych spółek z o.o., których sprzedażą się głównie specjalizujemy oferuje również profesjonalną usługę zakładania i rejestracji nowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na obszarze całej Polski. Nasze działania cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także doświadczenie pozyskane na przestrzeni wieloletniego stażu na rynku. Wybierając naszą Kancelarię oszczędzasz czas oraz zyskujesz gwarancję, że cały proces rejestracji przeprowadzimy szybko, bezbłędnie, patrząc przede wszystkim na Twoją wygodę. Działalność Kancelarii Gospodarczej Effekti na rynku w branży spółek z o.o. pozwoliła nam pozyskać wiedzę i umiejętności dzięki czemu cała dokumentacja i procedura rejestracji zostanie przygotowana odpowiednio i z poszanowaniem litery prawa.

Sposoby rejestracji spółki z o.o.

W zależności od preferencji naszych klientów, rejestrujemy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na 2 sposoby.

1.

Elektronicznie za pośrednictwem systemu S-24, w którym wykorzystujemy prosty wzorzec umowy spółki. Sposób ten jest najtańszym i najszybszym rozwiązaniem, jednakże tylko dla osób, które posiadają profil zaufany lub podpis kwalifikowany.


2.

Tradycyjnie u notariusza, u którego przygotowywany jest akt założycielski spółki. Ta opcja z uwagi na konieczność sporządzenia aktu notarialnego jest nieco droższa oraz wiąże się z dłuższym czasem rejestracji spółki w systemie KRS. W zamian jednak, otrzymują Państwo możliwość przygotowania bardziej kompleksowej umowy spółki. Sposób ten jest też idealnym rozwiązaniem dla osób nieposiadających profilu zaufanego oraz dla obcokrajowców nieposiadających numeru pesel, ale chcących uruchomić biznes w Polsce.

Cena

Cena obejmuje

Lista usług dodatkowych