Partner Gospodarczy

Profesjonalna obsługa księgowa

Biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy ma swoją siedzibę główną w Poznaniu, oraz oddziałami w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie. Nasze biuro rachunkowe dysponuje popartym dużymi sukcesami doświadczeniem w obsłudze klientów z siedzibami w różnych częściach Polski. Oferujemy zarówno obsługę jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek kapitałowych o złożonej strukturze i charakterze działalności. Pracownicy biura komunikują się również w języku angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim co znacząco ułatwia obsługę licznych firm i spółek prowadzonych w Polsce przez obcokrajowców.

BIURO29

Adres dla twojej firmy już od 42 zł za miesiąc

BIURO29 jest marką, pod którą prowadzimy ogólnopolską sieć wirtualnych biur. Aktualnie firma posiada oddziały w 8 polskich miastach (Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin). W każdym z tych miast oferujemy adres w prestiżowej i położonej w centrum lokalizacji. W ramach świadczonych usług klienci otrzymują nie tylko adres do rejestracji firmy, ale również pełną obsługę biurową, w tym odbierania oraz skanowanie korespondencji bez limitów. W cenie usługi jest również dostęp do sal konferencyjnych w każdym z biur firm. A wszystko to już od 42 zł netto miesięcznie.

CzechyBiznes.expert

Firma w Czechach - otwieranie i kompleksowe wsparcie

CzechyBiznes.expert jest marką należącą do spółki Skupina Farkas Česko s.r.o. z siedzibą w Ostrawie (spółka-córka Grupa Farkas sp. z o.o.). Pod tą marką świadczone są usługi związane z uruchamianiem biznesu w Czechach, w tym m.in. sprzedaż gotowych spółek sro (sp. z o.o.), zakładanie takich spółek na zlecenie klienta, zakładanie jednoosobowej działalności w Czechach, rejestracja do VAT w Czechach podmiotów zagranicznych, rejestracja aut, a także, wirtualne biuro z siedzibą w Ostravie.

już

10

lat na rynku

blisko

2000

sprzedanych spółek

posiadamy

9

biur w 2 krajach

około

350

spółek stale w ofercie

Formularz kontaktowy