Partner Gospodarczy

Profesjonalna obsługa księgowa - 3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!

Biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy ma swoją siedzibę główną w Poznaniu. Nasze biuro rachunkowe dysponuje popartym dużymi sukcesami doświadczeniem w obsłudze klientów z siedzibami w różnych częściach Polski. Oferujemy zarówno obsługę jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek kapitałowych o złożonej strukturze i charakterze działalności. Pracownicy biura komunikują się również w języku angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim co znacząco ułatwia obsługę licznych firm i spółek prowadzonych w Polsce przez obcokrajowców.

BIURO29

Adres dla twojej firmy już od 60 zł za miesiąc

BIURO29 jest marką, pod którą prowadzimy ogólnopolską sieć wirtualnych biur. Aktualnie firma posiada oddziały w 8 polskich miastach (Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin). W każdym z tych miast oferujemy adres w prestiżowej i położonej w centrum lokalizacji. W ramach świadczonych usług klienci otrzymują nie tylko adres do rejestracji firmy, ale również pełną obsługę biurową, w tym odbierania oraz skanowanie korespondencji bez limitów. W cenie usługi jest również dostęp do sal konferencyjnych w każdym z biur firm. A wszystko to już od 60 zł netto miesięcznie.

CzechyBiznes.expert

Firma w Czechach - otwieranie i kompleksowe wsparcie

CzechyBiznes.expert to zespół ekspertów specjalizujących się w zakładaniu firm w Czechach oraz kompleksowym wsparciu ich działalności w kraju naszych południowych sąsiadów (m.in. pomaga w rejestracji aut, nawiązywaniu kontaktów z kontrahentami itd.). Do wyboru jest opcja zakupu gotowej czeskiej spółki sro (odpowiednik polskich spółek z o.o.) lub zlecenie założenia takiej spółki od zera. Firma ma również w swojej ofercie szkolenia, które pozwalają zapoznać się z korzyściami i warunkami prowadzenia działalności w Czechach.

ponad

6

lat na rynku

blisko

1000

sprzedanych spółek

posiadamy

8

biur w Polsce

ponad

200

spółek stale w ofercie

Formularz kontaktowy